Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok. Nem irigylitek? Ha...

Lányok. Nem irigylitek? Ha csak egy kicsit is.

2011. aug. 9. 23:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nagyon csúnya feje van. Én is vékony vagyok, és sosem volt baj az alakommal. Viszont más modelleket irigyelek, akik szépek, de ő nem tartozik közéjük.
2011. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem a külsejéért gondoltam :) hanem az "életéért"...fiatal, befutott,híres,címlapokon van,világot lát,sokat keres...:)
2011. aug. 9. 23:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jah, azért egy kicsit, bár nem tudom én mennyire bírnám azt az életet
2011. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

1. Úgysem te vagy ez

2. Sosem irigyeltem azokat, akiknek csak a "szépségük" van, és semmi másra nem jók

3. Nekem nem kéne ilyen mókusfej.


Te ettől még egész nyugodtan irigyelheted. Én nem szoktam modellekre irigykedni. Vannak, akiket szépnek találok, ihletet merítek a megjelenésükből, de a fent linkelt tinilány nem tartozik közéjük. Inkább az extrémebb vonalak érdekelnek.

2011. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén,én igencsak irigylem.Szerintem tényleg szép,és nagy szerencséje is volt,hogy felfedezték.Lennék a helyében.. :(


15 / L

2011. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Bocs az előbbi 1. pontért:) Félreolvastam "irigyeltek"-re, késő van már nekem:)
2011. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
semmi baj :)
2011. aug. 9. 23:30
 8/19 A kérdező kommentje:
de azért attól mert modell még nem azt jelenti h üresfejű és CSAK a szépsége van.Nyelveket beszél, suliba jár...ugyanúgy mint a többi vele egykorú...csak neki van egy plusz...
2011. aug. 9. 23:31
 9/19 anonim ***** válasza:
Hú én nagyon,de nem azért,mert modell vagy valami,hanem,mert olyan szép,bár én lennék olyan szép :(
2011. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem irigylem. Persze, biztosan klassz lehet a kifutókon végig menni és fotózásokon részt venni csinos ruhákban megcsinált hajjal és sminkkel, de én nem lennék a helyében. Számomra a család sokkal többet jelent, de ha neki ez az álma, akkor csinálja. :)
2011. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!