Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha undok, ellenszenves kollégá...

Ha undok, ellenszenves kollégád, osztálytársad van, aki alig akar visszaköszönni, akkor te köszönsz továbbra is vagy sem?

Figyelt kérdés

Osztályomba jár néhány csaj,akik eléggé undokul viselkednek sokszor és lehet látni rajtuk,hogy rettenetesen rosszindulatúak.

Amikor az után találkozok velük,akkor rájuk köszönök mert én vagyok a fiú,de sokszor csak rám néznek és köszönés nélkül mennek tovább.

Ilyen esetben legközelebb bunkóság lenne,ha én is levegőnek nézném őket?


2019. márc. 19. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 évig volt osztálytársam egy csaj akinek csak 4 évig köszöntem, de nem viszonozta nem is beszéltem vele soha, engem nem érdekelt, ő a neveletlen. :)
2019. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg osztálytársak vagytok, addig én köszönnék, utána viszont köszönjön a fene.
2019. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy ha az illemszabályok szerint nekem kellene köszönni akkor köszönök (pl. utánuk érkezem be valahova). Viszont fordított helyzetben nem köszönök helyettük.
2019. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!