Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek miért utálják ki...

Emberek miért utálják ki ilyen könnyen egy adott személyt?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit régóta ismerem, és kiskorában sok rosszaságot csinált. Most meg 22 évesen ha reakcióként csinál hülyeségeket vagy mond, emberek egyből elkönyvelik, hogy labilis, retardált, fogyatékos stb. és rajtam kívül más barátja nincs pedig sokakon próbálkozott, de az emberek könnyen elitélik ha mond nyelvbotlást vagy néha mond hülyeségeket. Ellentétben velem mindenkivel jóban vagyok, de a srác is jófej meg hát suliban is kítűnő meg látom benne, hogy van esze, meg minden, de valahogy néha szokott hülyeségeket csinálni, mikor kedve támad. Emberektől, barátaimtól kérdezgettem, és a fentieket említették, meg csak szítják a tüzet és egyáltalán nem akarnak kezdeni vele semmit. Nem értem az emberek miért ennyire utálatosak vele. Nem látják valójában az igazi arcot rajta, hogy jófej meg normális is tud lenni, csak egyből mennek az itéletek.

2019. márc. 20. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ember előítéletes, sajnos ez van.
2019. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!