Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják az emberek az...

Miért utálják az emberek az ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Le szeretném szögezni, hogy tisztelet a kivételnek. Aki nem inge nem veszi magára.


De folyton azt látom, hogy ha megjelenik egy-egy ilyen cikk (mindjárt linkelem) akkor az fb-n rögtön dühöngő meg vicces reakciókat adnak.

Itt a link:

[link]

Szóval az ilyet miért kell utálni?

Kommentben látom, hogy "hülye" "idióta barom" stb.

De most komolyan ezért miét kell valakit utálni? Ha őt ez boldoggá teszi, így érzi jól magát, ez miért zavar egyeseket? Oké, költhetné a pénzt értelmesebb dolgokra, de hát az ő pénze, azt csinál vele amit akar. Nem is ez a lényeg. Miért kell bántani? Csak mert különbözni akar a többitől? "Különbözzön, de ne így". Miért zavar ez mást, ha így akar egyedi lenni? Ez miért fáj a másiknak?

És akkor ott van még remgeteg eset. Élő Ken baba, élő Barbi baba, a nő aki 6-7 bordáját kivetette, az alien srác, aki alien akar lenni.

Ha így érzik jól magukat ezek az emberek, az miért baj?

Én inkább barátkoznék velül, ha lehet.


2019. febr. 2. 17:04
 1/6 nemaRendőrség ***** válasza:
18%

"Ha őt ez boldoggá teszi, így érzi jól magát, ez miért zavar egyeseket?"


Ha engem az tesz boldoggá hogy kiszarok a panel ablakán akkor hagy szóljon?

Degenerált, társadalom bomlasztó viselkedés, csírájában el kell fojtani mint itthon tették a ceuval

2019. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A különbözést, a különcséget alapból nehezen tolerálják azok, akik szigorú rend szerint vagy megcsontosodott nevelés szerint élik az életüket.

Ezt a kérdés elvi felvetésére írtam.


Mondjuk ennyire átesni a ló másik oldalára ezzel a gendersemlegességgel ezt nagyon nagy baromságnak tartom. Meg erőltetni ezt a semleges neműséget. Ez azért nem természetes.

2019. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, de azt sem, hogy minek osztja meg az ilyen a véleményét. Én is utálok sok mindent, de nem kommentelek sehova, mert ami nem érdekel, arra nem pazarlom az időmet.


Az meg, hogy ki minek gondolja magát, annyira nem izgat. Elolvastam a cikket, semmiben nem változott meg az életem.

2019. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Aki boldog ember és elégedett a saját életével, annak esze ágában sincs ilyesmivel foglalkozni.


Utálni meg pláne nem utálnék senkit a saját dolga miatt.


Ha valami olyat csinál, ami ÁRT másoknak, mint pl. az ablakon kisz**ás, az nyilván probléma.


Ezzel nem árt senkinek. Senki nem fog azért semlegesneművé változni, mert elolvas egy ilyen cikket egy ilyen emberről.

2019. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utálat részemről erős kifejezés lenne, de az tény, hogy nem tartom normálisnak a semlegesneműséget. Ha egy felnőtt férfi/nő úgy dönt, ezt az életet választja, azt még valamilyen formában tolerálni tudom, de amikor gyerekekre akarják ráerőltetni, hogy "ők majd eldöntik mik lesznek, ha megnőnek" az azért már kiveri nálam a biztosítékot. Ezzel a felfogással a kisgyermekek személyiségének fejlődését rendesen be lehet kavarni, és nem keveset tudnak ártani vele.
2019. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nemaRendőrség ***** válasza:

"Ha valami olyat csinál, ami ÁRT másoknak, mint pl. az ablakon kisz**ás, az nyilván probléma."


Miben ártok bárkinek ha kikakilok az ablakon?

2019. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!