Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szóltatok volna, hogy ne...

Ti szóltatok volna, hogy ne dobja ki a kukába a sok kaját?

Figyelt kérdés

Már nem először látom, hogy reggel a buszmegállóban egy fiú elkezd kipakolni a táskájából rengeteg szépen becsomagolt szendvicset, majd kidobja a kukába az egészet. Ma 3 szép almát is kidobott. Többen is nézték döbbenten, az egyik várakozó majdnem szólt neki, de elfordult a fiú. Ilyen esetben ti rászólnátok valakire?

Mondjuk nem sok közünk volt hozzá, csak rossz látni mennyi kaja landol a kukában :(


2019. márc. 21. 13:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos hogy rászóltam volna. Megmondtam volna hogy akkor inkább adja nekem ide haza viszem a kutyámnak.
2019. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Nem a te dolgod akkor sem, ha ez pazarlás.
2019. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Majd lesz, aki kikukázza. Nem szólnék rá, épp elég sok a csöves a városban.
2019. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet, hogy a hajléktalanoknak teszi a kukába?
2019. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ez egy kertvárosi rész egy főút mellett. Nincsenek hajléktalanok. Ott fog megrohadni ez a sok szendvics.

Igen írtam, hogy nem az én dolgom, csak nem értem miért csinálja ezt heti több alkalommal.

2019. márc. 21. 13:22
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

Amikor anorexiás voltam először, ugyanezt csináltam és utólag belátom, hogy ez tényleg pazarlás volt és érzéketlenség, hogy ennyi erővel egy éhezőnek is odaadhattam volna. Szerintem, ha szóltak volna anno se értek volna el nálam hatást; így én sem szólnék rá arra, aki a szemem láttára hajigálja ki a kaját.


Plusz, aki nyílvánosan csinálja, az egy figyelemfelhívás is; "Látjátok, bajban vagyok, mert dobálom kifele a kaját, evés helyett koplalok, kérlek segítsetek!"; szóval itt a fő probléma nem az, hogy mennyire figyelmetlen alak, aki nem törődik a másikkal, hanem valaki, akinek pszichológiai segítség kell.


Mondjuk én nem egy buszmegállóban egymillió ember előtt tettem, hanem reggel édesanyám odaadta a kaját, én valami eldugott helyen kidobtam.


Második anorexiámnál már nem csináltam, mivel akkor nem laktam otthon és így nem adtak ételt, amit "ki kellett dobnom".


Summa summarom, nem szólnék rá. Úgysem érném el a hatást nála; főleg, hogy itt valami étkezési zavarról lehet szó (bár lehet, hogy tévedek) illetve segélykiáltás ez.

2019. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Nem szólnék. Az ő dolga. Ennél durvább dolgokat csinálnak sokan, csak arról nen tudsz.
2019. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Semmi közöd hozzá, akkor sem, ha nem helyes, amit tesz. Egyébként MINDENHOL vannak hajléktalanok (vagy kóbor kutyák), akik meg fogják találni.
2019. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#6: Köszönöm, hogy tapasztalatból írtál! Remélem már minden rendben van veled!


Itt nem gyakoriak a hajléktalanok, kb sosem làtok egyet sem.


Ez a fiú jól öltözött, nem is nagyon vékony. Nem gondolnám, hogy éhezteti magàt, de persze ezt nem tudni így ismeretlenül.

2019. márc. 21. 13:46
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
Legalább nem szemetel, inkább a kukába dobja, mintsem széthajigálja a járdán. Ha nem kell neki hát nem kell neki, szerintem senkinek semmi köze ahhoz hogy ki mit dob ki a kukába amíg az nem bomba, fegyver, vagy hasonló. Nem szóltam volna rá, ha az utcán köpködő szemetelő gettós suhancokra nem merek rászólni. akkor az egymagában ácsorgó, kukákat rendeltetésszerűen használó gyereknek se kezdek el pattogni. Az is lehet hogy az anyja túl sokat pakol és otthon csesztetik ha nem eszi meg mindet.
2019. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!