Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan dohányos aki képes kidobni a nyomorult csikket a kukába?

Figyelt kérdés
Lehet hogy én vagyok kényszerbeteg vagy valami, de borzasztó igénytelenségnek tartom ha valaki kutyasz@rral, csulázással, cigicsikkekkel, vagy bármi ilyennel szennyezi az utcát.
2018. jan. 9. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Te vagy a messiás!
2018. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
A koliban volt egy gyerek, aki nem dohányzott, viszont ha részeg volt, akkor megette mások csikkjeit.
2018. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem kényszerbetegség ez, csak megszokás kérdése. Aki egyébként nem szemetel, az a dohányzás során is megtartja ezt a jó szokását.
2018. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Apám mindig vitt magával egy kis fém dobozt és abba nyomta el a csikket, meg abba tárolta, amikor kuka közelében voltunk ürített. Én sem dobom el a csikket soha, direkt vettem egy kis hordozható hamutartót erre az esetre, mert én is utálom ha földön csikkek vannak, és egyszer volt hogy eldobtam, de nem tudom miért, és annyira nagy lelki ismeret furdalásom támadt hogy visszamentem felszedni azt az egyet, és inkább zsebre tettem, mint hogy a földet szennyezzem. Komolyan megcsináltam, nem hülyéskedek. Azért is van nálam kis hamutartó, apám is hasonlóan csinálta, így én is 4-6 db csikk simán elfér benne, meg én utcán nem dohányzok amúgy sem sokat, mert nem szeretek séta közben cigizni.
2018. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Osztódj kérdező!
2018. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

Most őszinte leszek. Én mindig a földre, fűbe, útra dobom mert a kuka valahogy sosincs a közelben mikor tövig szívtam a cigit. Sajnos barátaim, ismerőseim mindig rámszólnak h. kukába dobjam én meg engedelmeskedek de magamtól eszembe se jut hogy kukába való a csikk.


Végül is a kukában meg a fűben is ugyan úgy lebomlik akkor meg teljesen fölösleges ezen gondolkodni

2018. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Köszönöm az őszinteségedet! De miért nem cipeled addig amíg nem találsz kukát? Vagy rakod be a cigis dobozba és legközelebb / otthon kidobod?


Google szerint a cigicsikk 12 év alatt bomlik el. A hulladékot ettől függetlenül el szoktuk különíteni, és a kommunális hulladékot elégetik.

2018. jan. 10. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!