Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz, hogy az új-zélan...

Mennyire gáz, hogy az új-zélandi mészárlás felvételét szenvtelenül, faarccal néztem végig?

Figyelt kérdés

Többször

Meg beletekergettem, egyes részeket újranéztem


Nincsenek gyilkos gondolataim

Nem játszom véres játékokkal

Normálisnak mondható életet élek, dolgozom, otthon is a ház körül



2019. márc. 21. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Azon sokmindent nem látni. Nézz meg egy isis-es full hd, lassított darabolós, tankkal fejen átmenős videót. Azt már nem bírnád
2019. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Eléggé, tekintve hogy elég tisztelentlen ,,beletekergetni és újranézni" egy (illetve kb 50) ember halálát.

A gyilkos gondolatok ugyanúgy hiányoznak belőled mint az empátia.

2019. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Mert nem kötöd érzelmileg sehova. Képzeld oda egy szerettedet...

Különben én nem láttam, most meg már lehetetlen rátalálni. De nem is baj. Láttam embert meghalni, életem legszörnyűbb pillanata volt. Járok Istentiszteletekre is, mint azok az emberek jártak. Ismerek muszlimokat, ismerek nácikat. Lőttem már fegyverrel. Nem gépfegyver, de akkor is. Tisztelem az emberi életet, elítélek mindent, ami ez ellen van. Ezek elégnek kell legyen ahhoz, hogy elítéljem, és elborzasszon még maga a hír is, nemhogy egy ilyen videó.

2019. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Ne reménykedj, kérdező, nem vagy különleges.
2019. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Képes vagy szinte teljesen függetleníteni magad mások szenvedésétől/halálától, és az empátiád is kifogyóban lehet. Lényegtelen, hogy nem ismerted ezeket az embereket személyesen, nem hiszem, hogy egy teljesen egészséges lelkületű ember végig tud nézni egy mészárlást úgy, hogy abszolút semmi hatása ne legyen rá.

És ez elég gáz, pláne, hogy túl sok az olyan ember, mint te, akiknek nagyon egyszerű figyelmen kívül hagyni az emberi életek értékét. De hát mit lehet tenni....?

Ha lehet, ne nagyon próbáld tovább rontani ezt a közömbösséget magadban azzal, hogy ilyen videókat nézel a neten, mert az agy egy érdekes szerkezet; be tudod idomítani arra magad, hogy full szociopata legyél.

2019. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Én is már láttam egy párszor... szerintem nem gáz, hogy ilyen vagy.
2019. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. márc. 21. 18:58
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Nincs ebben semmi, van ami nekem sem üti meg az ingerküszöbömet, van amitől meg szinte rosszul vagyok lelkileg.


Mondjuk az Új-zélandi mészárlás valahol pont ilyen, mert nem szeretek ártatlan embereket látni szenvedni, meghalni. És elgondolkoztat maga a tény, hogy egy "modern" országban ezt meg lehet tenni. Meg néha belegondolok, hogy ennyi erővel reggel kimegyek az utcára és agyonlőnek mert csak.


Másik ami elszomorít, hogy az ilyen gyilkosok nem kapják meg soha a méltó büntetést. Vagy kisebb esetekben h ülnek is akkor sem változik semmi. Magyarországon is vannak akik úgy mennek be a börtönbe mint más haza aztán kijön és ugyanúgy agyonver valakit első nap.

2019. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Clay Morrow ***** válasza:
Az semmi.
2019. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
51%
A bestgore.com-on még mindig fent van. Sőt, rengeteg sokkal rosszabb videó és kép is gyilkosságokról.
2019. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!