Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális? (FONTOS)

Ez normális? (FONTOS)

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél évben furcsa érdeklődést mutattam a gyilkosságok és betegségek iránt. Kifejezetten érdekelt a Columbine mészárlás és a Lolita. Ezen kívül már a vér látványától sem riadok vissza, ellentétben az elmúlt évekkel. Ez normális egy 14 éves lánynál?

2017. szept. 13. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Én is ilyen vagyok. Minden jöhet, ami brutális, véres, morbid ^^

Ps: Olvasd el a Battle Royalet, garantáltan tetszeni fog.

2017. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális, amíg nem érzed úgy, hogy élvezed hogy másoknak fáj. Én engem is nagyon érdekelnek ezek a dolgok, ahogyan a drogok is, a legbetegebb elméjű gyilkosok is, és nagyon sokat tanultam róluk.


Ismertem egy lányt, akit ezek csak azért érdekeltek mert pszichopata volt, és élvezte ahogy szenvednek mások, példaképnek tekintette a gyilkosokat, na ha ilyet csinálsz, akkor nem normális.

2017. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Gyilkolni nem lennék képes, semmi ilyen hajlamom nincs, csak érdekel a dolog.

2017. szept. 13. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Ahogy a fekete humor is normális és még sok Ehez hasonló dolog is az.

2017. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Csak a normális fogalom fedi el a beteges felfogást. Dehát nem baj, hiszen ebben a társadalomban mindenki normálisnak számít aki olyan, mint a többsèg. ...
2017. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban!!!!!Nekem is volt ilyen időszakom, Columbine, Jeremy Wade Delle, Kip Kinkel, Barry Dale Loukaitis, T.J. Lane, sorolhatnám.

Elolvastam pl. Eric és Dylan naplóit és órákon át bújtam a netet a mészárlás minden részletét elolvasva.

Néha még most is "rám jön" és akkor ff-eket olvasok a témában. Amíg más iránt is érdeklődést mutatsz, ez szerintem normális.

2017. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta nagyon beleástam magamat a témába, egy külön közösség tagja lettem, a True Crime Community-é. Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 4. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerinted egy rendőr miért lesz rendőr, vagy ügyész, bíró, stb? Hát azért, mert érdeklik ezek a dolgok. Érted?
2019. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!