Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy meri megtenni a kisebbség...

Hogy meri megtenni a kisebbség hogy a nyílt utcán más ember fülébe bele ordít?

Figyelt kérdés
Én csak amögött mentem aki fülébe ordítottak, gyerekkel babakocsiba utánuk. Azt se nézték hogy gyerekkel vagyok, úgy felbosszantottak. Miért teheti ezt meg mert ennyi agya van biztos.
2019. márc. 22. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Másképpen szocializálódtak. A legtöbben az illem, a kulturált viselkedés fogalmát se ismerik. Ők azok, akik állandóan beszólnak mindenkinek.
2019. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Egy szociológus egy darabig kint élt az utcán hajléltalanok között. Amikor aludtak vagy ahhoz készültek is sokszor tkp. a fülébe "ordítotttak". Az oka végül az volt, hogy nagyon sokan államigondozottak voltak és nem volt rendes szocializációjuk.

A válasz tehát egész egyszerűen: Így szocializálódtak.

2019. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy meri megtenni, hogy a többség hagyja neki.
2019. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Többségük egy állat szintjén mozog, mégis mit vársz tőlük? Persze van normális is százból talán egy.
2019. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy egy egér sem fog zeneművet komponálni, úgy ezek sem fognak emberként viselkedni.

Nem kell ezt túlgondolni, tőlük ennyire futja.

Az a baj, kötelező emberként bánni velük, pedig láthatóan képtelenek ember módjára élni.

2019. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!