Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságra utal?

Milyen tulajdonságra utal?

Figyelt kérdés

Amikor az embernek nem elég az, ha végtelen pénze lenne, hanem inkább sikeres akar lenni, elismerésre vár, hogy felnézzenek rá, büszkék legyenek rá.


ezek a tulajdonságok milyen személyiségre utal? mi a véleményetek az ilyen emberekről?



2019. márc. 23. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elérnél mindent amit lehet, ha minden pénz és minden hatalom a tiéd lenne, mindennel amit akarsz, boldog lennél? Nem lennél az maximum amíg még nem szoktad meg ezt az életet de ahogy megszokod, ott abban a pillanatban, vége a boldogságnak. Ezért jobb takaréklángon élni mert mindig van feljebb és lefelé is. Nekem pl teljesen megfelel egy egyszerű élet is amit most még csak megálmodtam.
2019. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehogy rosszra gondolj! Azt hogy "pl" azért írtam mert én nem követendő példának tartom magam.
2019. márc. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam! Szóval, az élet cél nem az hogy végtelen pénze legyen, hanem inkább arra vár hogy elismerjék őt,, hogy büszkék legyenek rá. egyfajta törődésre vár másoktól.
2019. márc. 23. 00:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretethiánytól a nárcizmusig bármi lehet
2019. márc. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van benne egyfajta motiváció, életcél is. A kérdés az, hogy ennek jó, vagy rossz lesz a következménye, mert függ attól is, hogy ő ezt hogyan dolgozza fel magában...
2019. márc. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!