Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen emberi tulajdonságra...

Ez milyen emberi tulajdonságra utal?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem az egyetemet, és azt vettem észre magamon hogy amikor dolgozatok vagy számonkérések vannak, akkor mindig én vagyok az aki azt érzi hogy semmit nem tud, parázok ezerrel hogy ne bukjam el a dolgozatot, utána pedig általában mindig sikerül egy kettest összekaparni.


Az osztálytársaim sokkal lazábban veszik a dolgokat: doga előtt átnézik tíz perccel az anyagot, írnak belőle egy egyest, de utána nem is izgatják magukat rajta (holott ha én kapok egy egyest, akkor utána azon pánikolok, hogy hogyan tudom kijavítani esetleg)



Normális, hogy ennyire pánikolok a dolgozatokon, és ennyire maximalista vagyok a továbbtanulással kapcsolatban?


2016. okt. 26. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Egy negatív dolog sem normális.


Szted mi ha nem emberi??? 😃

2016. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a kettes "összekaparása" rohadtul nem maximalizmus.

ha ötösre hajtanál, az lenne maximalizmius.

2016. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A többiek valószínűleg már megszokták az egyeseket, te meg úgy látszik nem.
2016. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy leginkább azért pánikolsz, mert kevés időt fordítottál a tanulásra és így épp, hogy összejött a 2-es?

Amúgy első féleves vagy?

A többieket meg szard le. Lehet, hogy csomóan így éreznek, csak titkolják. Nálunk nagyon sokan hangot adnak vizsga előtt a bennük zajló pániknak, szerintem teljesen normális. De azzal tudsz rajta segíteni, ha nem egy héttel korábban kezdesz el tanulni a vizsgádra, zh-dra

2016. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hanem mondjuk 3-4 héttel. *bocsi, véletlenül kiléptem a felületről és elküldte a korábbit.
2016. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gorcsos, szorongo, izgulos, felos, unalmas, idegeskedo
2016. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!