Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tegnap jó idő volt, lementem...

Tegnap jó idő volt, lementem a parkba, viszont nem csináltam szeflit, ez baj?

Figyelt kérdés
Mert kb. minden második ember szeflizte magát. Volt 2 csaj azok amíg lent voltam (2 órán át) szelfizték magukat.
2019. márc. 23. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, szefli nélkül teljesen felesleges is volt lemenned a parkba. Szerintem gyorsan menj vissza, csinálj pár szeflit, aztán tedd ki fb-re meg ig-re meg twitterre meg tumblr-re meg pinterestre meg snapchatre meg Google+-ra. De siess, mert nem sokáig van már google+!!!
2019. márc. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Istenem,de sok hülye ember van.. Manapság már csak ez a divat? Az emberek tényleg hülyék lettek.
2019. márc. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez életed legnagyobb baklövése. A Magyar Szelfizők Szövetsége hivatalos megrovásban fog részesìteni. Továbbá készülj fel arra, hogy az összes közösségi oldalon a képeid alá beìrják: "nem szelfizett, hú de gáz". Ezen kívűl a suliban és a munkahelyeden ki fognak közösìteni, mert szelfizni kötlező. Végül ezentul a Nap sem úgy fog már rád sütni mert átok alá kerültél.


Egyféleképpen tudod ezt a sok gonosz átkot, megbélyegzést eltüntetni. Kimész a Széll Kálmán térre szerda reggel 7:32-re és félmeztelenül elkiáltod magadat 57-szer: "A szelfizés mindenekfölött, bocsáss meg Szelfiistennő!"


Remélem hasznos választ adtam!

2019. márc. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyu ezért ma Te ismét lemész a parkba,és 4 órán át szelfized magad.

Nehogymár lemaradj!

Telis tele leszel lájkokkal kistesó,kell ennél több életcél?

Nosza rajta!😊

2019. márc. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bizony, nagy baj!

Megfosztottad az embereket attól, hogy "Ha már szelfizett, nyomok egy lájkot az agyatlannak" örömet okozzanak neked.

Ugyanis szelfid sokakat nem érdekel, de lájkolják a "Ha már ennyire tetszik saját magának, nyomok egyet" felkiáltás közepette.

2019. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Képzeld el, nem elég, hogy sokan szelfiznek, van olyan, aki ezt nézi! :D Őrület, hogy milyen emberek vannak!
2019. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék ezzel a szégyennel tovább élni, szeppukut követnék el a szelfibottal.
2019. márc. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hétvégén menj el egy kb 6 km gyalogtúrára (500 m-enként selfie), vagy egy 25 km biciklitúrára (3 km-enként selfie) ez mindenképpen hasznos idődöltés. Érezd jól magad :-) Ez jobb program, mintha csak egy parkban selfie-znél.
2019. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szelfiseknél jobban utálom az ilyen megjátszós kis görcsöket. Nyugi, te is szar ember vagy.
2019. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ők selfizník,te meg másokkal foglalkozol. Lementél a parkba,jó idő volt akkor ahelyett ,hogy nézed a két lányt akik selfiznek (ami az ő dolguk,ha nekik ez jó)

aztán felmész és kiírod ezt a kérdést amire a válasz egyértelmű, ehelyett akár te is csinálhattál volna érdekesebb dolgot is.

Bocs ha sértő vagyok,nem kötekedni szeretnékd,de ha kicsit is belegondolsz lemész a parkba , és azon kezdesz gondolkozni ,hogy selfiznek. Ha meg tudod hogy vagy két órán keresztűl akkor ezek szerint végig őket nézted ahelyett,hogy jól érezted volna magad. Őszintén..azzal most kinek ártanak hogy szelfiznek?

Engem plaz zavar hogy az összes ember megbámúl,mégse írom ki hogy jaj miért bámulnak..nem mindegy? Nem más emberekért megyek le.

Ezen a válaszon ne sértődj meg, de nyilván nem azért mentél parkba hogy más emberek életével foglalkozz.

2019. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!