Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfi rágógumizik,...

Ha egy férfi rágógumizik, mozog a szája, az nem jó benyomást jelent egy nő számára?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert ma találkozom egy lánnya,(nővel) 28 éves,első randi. Fogat mosok,de mindenképp rágógumit vennék be és úgy mennék.

2019. márc. 23. 14:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Jézusom, mik ezek a válaszok?...

Én is mindig rágózok, ha megyek valahova, pedig egészséges és szép a fogsorom, de attól még szeretem, ha jó illatú a szám.

Ha találkozok egy fiúval és rágózik, nekem kifejezetten tetszik, hogy ügyel a szájszagára. Ha nem rágózna és kellemetlen szagú lenne, inkább kínosnak érezném, hogy még erre se képes, hogy legalább a találkozó előtt elrágjon egy rágót..

Mert azért valljuk be, hiába egészséges valaki fogsora és hiába kerüli a büdös szájszagot okozó kajákat, és hiába is iszik sok folyadékot is, attól még ebéd után fél órával pl. nem lesz rózsaillatú a szájürege..

21L

2019. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Á igen szokásom a lufi meg a pukkasztás,de ezt semmiképp nem tenném,most randin,még a szám sem mozgatnám ,ne lássa,óvatosan lenne a számba,de itt 50%-azt írja a válaszolóknak,hogy inkább hagyjam ki most,50% pedi azt,hogy nincs vele gond.
2019. márc. 23. 15:36
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor nincs más, minthogy 36 évesen eldöntöd magad. Egy jó megoldás: rágózol útközben, de mire odaérsz, már nem. Na? Lazulás már együtt. Rövid séta, és megkérded kérsz egy rágót?
2019. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha megkínálja rágóval az olyan mintha azért csinálná mert a lánynak büdös a szája.
2019. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
jaj, bocs, akkor ne - erre nem gondoltam, és kicsi a valószínűsége
2019. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
31%
Nekem az a fura, hogy rágóguminak írod, életemben nem mondtam így. Rágó. Ez olyan, mint a csoki, soha nem mondtam csokoládénak.
2019. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

16


És? Senkit sem érdekel, te hogy mondod ezeket.

2019. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

Miért félsz, hogy büdös lesz a szád? Dohányzol, vagy rosszak a fogaid?

Ha egyik sem, akkor a randi napján ne egyél fűszeres, illatos ételeket, alaposan moss fogat, használj fogselymet, vakard le a nyelvedről a lepedéket és tarts magadnál valami cukorkát inkább.

Ugye nem tudjuk, hogy AZ a hölgy hogy áll a rágózáshoz. Lehet, hogy nem zavarja, de lehet, hogy igen. Ráadásul ha az ember kiköpi a rágót, olyan fura gumi szaga lesz a szájának. Használhatsz valami nagyon diszkrét ajakápolót is. Csak nehogy csillogjon. Ne látszódjon, de attól szép sima lesz az ajkad.

2019. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Milyen válaszok vannak itt:) ,de azért köszönöm.


Voltam már randin,úgy eddig három kapcsolatom volt ami komoly,midegyik egy randival kezdődött. Azért most meg akarom találni az igazit,nem akarok elszúrni semmit.

2019. márc. 23. 17:27
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
29 éves nő vagyok. Nem kelt bennem rossz benyomást egy rágózó férfi (hacsak nem csámcsog és fröcsög a nyála).
2019. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!