Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek ne túl közvetlen?...

Hogy legyek ne túl közvetlen? Vagy mi a baj velem? 20L

Figyelt kérdés
Ez nem lesz szerény kérdés ezért előre elnézést kérek. Az lenne a problémám, hogy sok pasi mászik rám, ez érdekes számomra. Mivel nem csinálok kb semmi olyat amivel ki vívnám azt hogy már nem egy barátom szerelmet vall, vagy éppen egy barátnőmnek a pasija. És ez engem zavar. Egy elég pozitív embernek mondanám magamat, a külsömmel is teljesen megvagyok elégedve, és a beszélőkém is jó. De annyira azért nem hogy már rendes ismerősöm sincs emiatt. Mielőtt írná valaki hogy mert flörtölgetek meg mindenkivel össze bújok az se igaz, már majdnem 4 éve párkapcsolatba vagyok és soha nem csaltam meg a párom, nem is akarom. Nem is flörtölgetek, csak magamat adom. És már nem egyszer volt abból párommal vita hogy a barátja fel akart szedni, amiért én vagyok a hibás de nem értem miért. Persze nekem is rosszul esne, csak nem tudom mit csinálok rosszul. Esetleg túl közvetlen vagyok? Vagy csak simán maradjak csöndben és kész?

2019. márc. 23. 17:17
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
68%
Én pont ezért fogom vissza magam. Ha igazán magamat adnám, fent állna ilyen probléma.
2019. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is ilyen közvetlen vagyok de nekem ilyen problémám nem volt mert barátnő barátja mindig tabu,lehet hogy egy picit legyél közömbösebb és hátha változni fog.legalabb próbáld meg
2019. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha vagyunk egy társaságba vagy csak át jön a barátja, akkor fogjam be a számat? Vagy csak menjek el, és kerüljem el az összes pasi nemű embert? Vagy egyáltalán hogy fogjam vissza magamat?
2019. márc. 23. 17:34
 4/8 A kérdező kommentje:
De nekem nem kellett a barátnőm pasija:o pont azért mert kapcsolatba vagyok meg ha hozzám dobták se kellett volna. Volt olyan aki azt mondta hogy, tetszik neki ha csipkelődök meg vissza oltom. De hátha oltogatnak meg szép hogy vissza oltok:o
2019. márc. 23. 17:36
 5/8 anonim válasza:
100%
Ezek szerint a közvetlenségedet félre értik nyilván szólj vissza és a "nem kell bnö palija" azt arra értettem hogy fordított helyzetben is tabunak kéne lenni hogy a csavonak sem kell a csaj.en közömbösebb lennék vagy nem annyira viccesen szolnek vissza és lehet hogy az változtatna valamennyit a dolgon hogy nem olyan viccesen oltod
2019. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. De ha meg közömbös lennék, akkor meg az lenne a baj. Legalább is szerintem,mert akkor meg "tiszta flegma ne jöjjön már" meg hasonlók. Valahogy a kettő között szeretnék lenni hogy jó fej és ennyi. Világ életembe ilyen voltam, csak azért párkapcsolat egy ilyen probléma engem zavar.
2019. márc. 23. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm is ilyen és éppen ezért én már tudom hogy ezek semmit nem jelentenek, viszont aki még nem találkozott ilyennel, nem került igazán közeli kapcsolatba ilyen emberrel az félreértheti (és lehet én is ezt tettem volna előtte). Viszont! Semmiképp nem nem mentem volna rá egy barát csajára akkor sem és én már régesrégen megszakítottam volna a kapcsolatot mindkettőtök helyében egy ilyen emberrel.

Te döntöd el hogy ezek után visszaveszel-e, de én a helyedben igenis az arany középutat választanám, tehát egy csöppet visszavennék.

2019. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már nem beszélek a fiúval,és a barátnőmmel sem mióta ő meg vissza ment ezek után ahoz a fiúhoz. De köszönöm a válaszokat, meg próbálok akkor vissza venni magamból és egy kicsit "komorabb" lenni. ☺️
2019. márc. 25. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!