Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi lehet az oka...

Szerintetek mi lehet az oka egy ilyen éles stílusváltásnak?

Figyelt kérdés

eddig ilyen ruhákat hordott a lány:

[link]

ilyen sportos, de alakot hangsúlyozó, kihívóbb cuccok. mellesleg jól is állt neki, mert lapos a hasa és vékony/jó hozzá az alakja.


aztán már egy ideje inkább ilyen cuccokat vesz fel:

[link]


ilyen kislányosabb, nem kihívó, aranyos és elegánsabb darabokat


2019. márc. 24. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi gond nincs.
2019. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A stilus azert hangulatfuggo is pl vannak napok mikor a sportos farmer polo kombo ami tetszik es van amikor a szep noies ruhak magassaruku es van amikor mitudomen :D tok normalis
2019. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor valtoztam meg így,amikor felfigyeltem a romantikusabb lanyokra és hasonlóvá szerettem volna válni.

Szerintem jó irányba halad.

2019. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A tömeg tucatból váltott az egyedi, aranyos dekoratív ruhák felé. Ezzel semmi baj nincs, sőt!
2019. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Az ember bármikor ráébredhet, hogy mi is az az igazi stílus, amiben jól érzi magát és valóban önmaga lehet.

Egyik stílussal sincs gond. Van, aki hol ilyen, hol olyan, teljesen eltérő stílusú ruhákat hord, mert olyan hangulata van.

Én nem látom abban a problémát, hogy ha valaki az öltözködésben is sok oldalú, főleg, ha jól áll neki és jól is hordja azt a ruhát.

2019. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A komolyodás jelének vélném, bár az előző ruhastílus is már elfogadott ma, de az kissé szabados gondolkodásúnak vélem.
2019. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!