Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a pink szín 18...

Szerintetek a pink szín 18 éves korban gáz?

Figyelt kérdés
A Barbara osztálytársam a héten beteg, rám gondolnak amikor Barbie nevet mondanak fiúk szerintem. Elég hideg van ma a suliban, és ilyen [link] pink dzsekiben vagyok nemcsak szünetben, hanem több órán is. Nem szeretem a feketét, ha nem locs pocs idő van, nem veszem föl.
2019. márc. 26. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez a dzseki gáz? Nekem 43 évesen van hasonló színű.
2019. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik szín sem gáz semmilyen korban, ha a megfelelő színekkel van hordva és párosítva.
2019. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2019. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Azok fiúk, későnérőek, magadra ne vedd, ha Barbiznak😂
2019. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. ez nem pink, hanem barbierózsaszín, szóval jogos a beszólás ;)

2. viszont semmi gáz ezzel a színnel, szerintem szép, én is hordok simán ilyesmit, van egy ciklámen kabátom, és nem 18 vagyok, hanem 38 :)

2019. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

37 éves vagyok, két kedvenc színem van, amit az öltözködésben preferálok, a fekete, és a pink. De nem ilyen pink, mint ez a kabát, hanem az élénk.

A kedvenc fülbevalóim gyurmák, van macskás, denevéres, cápás, és egyszarvús is. Sikerem szokott velük lenni. :)

18 évesen pláne nem gáz még, ha merészebben öltözöl, és színes vagy. Ha bárkinek nem tetszik, az ne nézze. ;) De szerintem nem ezért szóltak be a srácok, hanem azért, mert srácok, és valamiért úgyis beszólnak, csak hogy foglalkozz velük. Ez egy tök szép kabát, Barbie meg a legszexibb baba, amit kitaláltak, amióta létezik játékgyártás.

2019. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy nem gáz. De ha fiú, akkor sem.
2019. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez abszolút nem ciki, nekem is van pink(tényleg pink, szinte világítós) dzsekim. Ha olyan kedvem van, nem csak az egyetemre de munkába is simán elmegyek benne. Ráadásul gyerekméret, de sosem szóltak még be emiatt :)

Ne vedd magadra ha éretlenek és a kabátod színe miatt bánatanak... :D

Nem a kedvenc színem, csak néha ilyenhez van kedvem.

2019. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!