Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek 171 centis nőnek...

Szerintetek 171 centis nőnek mennyire sok a 80 kilós súly?

Figyelt kérdés
Mennyit kellene fogynom, ha amúgy arányosan oszlik el?

2019. márc. 26. 14:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%

De egy 171cm magas 50kg-s nő, hacsak nem genetikailag ilyen vékony, konkrétan sovány.

Én is voltam 50kg, nem állt jól. Az már 19 alatti BMI érték, nem egészséges egy felnőtt (25 feletti) nő esetén.

Nemhogy még ez lenne a maximum súly, amit megengedhet magának.


Oké, azt elhiszem, hogy van rajtad is pár kg (vagy csak te látod úgy, az adatok alapján nem lehet sok), de nem lehet rajta 30kg, mert az egészséges súly a magasságához hivatalosan is 55-65kg.

2019. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%
Az egy 5-10kg plusz. Én 163-hoz vagyok 58kg és csinos, ha nagyobb melleim lennének még több is elférne.
2019. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
24%

Egy ilyen magas nőnek nem kell 50 kg-nak lennie, de 60-ra nyugodt szívvel lefogyhatna. Elég szánalmas, hogy azok a kommentelők le vannak pontozva, akik nem azt írják, hogy “fú tökéletes lehet így az alakod, sőt tolj be mégegy pizzát minden este, legyen meg a 100 kg!” Figyu kérdező, a narancsbőrös, úszógumis dagadtság soha nem lesz vonzó, nyilván kényelmesebb lenne egész nap tespedni és zabálni, mint elmenni edzeni, de ha ki akarsz nézni valahogy, akkor fogadd el a kritikát. Vagy ha nem vagy képes rá, akkor ne írj ki kérdést.


Amúgy meg ha arányosan telt vagy, pl nagy a combod, a feneked, a melled, de lapos a hasad, akkor simán maradhatsz ennyi kg is, mert sok pasiknak tetszhetsz így is. De gondolom ha sok pasiknak tetszenél, akkor nem merült volna fel benned ez a kérdés.

2019. márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Sok pasinak*
2019. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
59%
Semennyit, nőies idomokat ad
2019. márc. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!