Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy 170...

Miért van az hogy egy 170 centis nő 68 kiloval és egy 150 centis nő 48 kiloval ugyanolyan aranyokkal rendelkezik mégis a pasik a kicsit választanak?

Figyelt kérdés

#súly #magasság #esztétika.
2019. jan. 16. 07:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Mondhatnám ösztönösnek is, de egy férfi ritkán választ 60 kiló fölötti nőt.
2019. jan. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem feltétlenül a kisebbet választják.

Szerintem a férfiak, akiknek mindig pici barátnőjük van, nem érzik magukat elég férfiasnak ahhoz, hogy elbírjanak egy nagyobb darab nővel.


Van, aki viszont kifejezetten magas nőket szeret, mert elég feltűnő jelenségek. Az emberek, ha meglátják őket együtt, arra gondolhatnak: "hű, ez a pasi tudhat valamit!".


Megfigyelés: a magasabb férfinak az alacsonyabb nők tetszenek, az alacsonyabbaknak a magasabbak. Lehet, a természet így akarja kiegyenlíteni a férfi testmagasságát. Úgy értem, se jeti, se törpe ne legyen az utód :D

2019. jan. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném, hogy mindig így van. Nem csak a magasság és testalkat alapján választanak, vannak más szempontok is.
2019. jan. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább az első vagyok és sosem volt bajom a pasikkal. Mindig akad rengeteg jelenetkező. Szerintem kisugárzás, önbizalom és személyiség függő is.
2019. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2%
Hát azért a kérdésben szereplő két fiktív nő kicsit sem ugyanolyan arányokkal rendelkezik.
2019. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

Én 182 cm vagyok,70 kg.. a velem egymagas, vagy magasabb csávók is megjegyzik, hogyha velük lennék “ végre nem törne ki a nyakuk” :) Van pár alacsonyabb srác, aki pedig a hosszú combjaimat dicsőíti..

Lassan 4 éves kapcsolatban vagyok, a párom exei alacsonyabbak voltak (165-175) de nekem már az első randin is megjegyezte, hogy végre, egy gyönyörű és magas lány.


Nyilván nem csak a magasság, súly, arányok a döntőek.. Hiába magas valaki, és vékony, hogyha arcra nem tetszik az adott embernek, vagy a stílusa elviselhetetlen, vagy alacsony/magas,és szép valaki ha a kisugárzása rossz.

2019. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Az alacsony és/vagy átlagos pasik, de egy 190 centis már nem hiszem, hogy egy válláig (sem) érőt választana, egyszerűen senkinek sem kényelmes. Mondom ezt szintén liliputiként:)
2019. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 kreténpali válasza:
13%
Mert azonos arányok mellett a 170 centisnek hiányzik legalább az egyik lába. De az is lehet, hogy a 170-es csúnya. Vagy valamiért a pasik azt hiszik, hogy a 170-esnél nincs esélyük. passz.
2019. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
A 150 centis hölgynek kisebb a BMIje egyébként mint a 170 centis nőnek, a megadott tömegekkel...
2019. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Pont a magassága (alacsonysága) miatt.

De 155 centisként velem is többör esett meg olyan, hogy a fiúnak mégis a 170 centis, hosszú lábú barátnőm tetszett.

2019. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!