Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Egy 171 centis 51...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy 171 centis 51 kilós fiú mennyire vonzó, ha egyébként olyan sármos, mint Robert Downey Jr?

Figyelt kérdés
Van egy kis Zac Efron beütésem is szóval nem vagyok csúnya, de sajnos a sors nem adott mindenből ennyi jót, mert emellett alacsony és vékony vagyok. Utóbbin tudnék javítani kondival, de az egyetem mellett eddig nem nagyon volt rá időm és kitartásom. A magasság felülírja a külsőt vagy nem jelentene problémát felvállalni a barátnők előtt egy ilyen fiút? Tényleg csak lányok válaszára vagyok kíváncsi, nem pedig az önbizalom hiányos ügyeletes panaszkodókéra.

2015. nov. 27. 23:34
 1/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Pedig mindjàrt itt lesznek az önbizalomhiànyosok.Fél òra mulva akkora vita lesz itt kb.90 vàlasszal,hogy ihaj.

Amikor a mondatod 2. feléhez értem és azt olvastam,hogy alacsony és....azt hittem, szìvrohamot kapok.Esküdni mertem volna ,hogy ocsmàny lesz vége...

170 körül nem gàz, a testsùlyod ami necces.Valamit csak csinàlhatnàl.

Szerintem inkàbb a kitartàsoddal lehetnek bajok:-)

2015. nov. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fish1 ***** válasza:
Hiába néz ki valaki jól, tőlem olyan is lehet, mint Brad Pitt, de ettől még a személyiségét és lelki tulajdonságait nem ismerem. Nálam az dönt, nem a kinézet.
2015. nov. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetro ***** válasza:
a leírás alapján inkább olyan zsákos frodósan sármosnak tűnsz nem annyira robert downey-nak.
2015. nov. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A belsőleg nem ismerünk...
2015. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3-nak: Csak a súlyom vagy a magasságom miatt mondod ezt? Mert Robert Downey Jr. is csak 174 centi. Viszont ha a fejemet átpakolnám egy 185 centis testre, akkor még férfimodell is simán lehetnék.
2015. nov. 28. 12:55
 6/7 anonim válasza:
de szerény valaki:)
2015. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Annyira nem gáz a magaságod, szerintem nem kel 180-centisnek lenni. A lányok általában nem a külsőt hanem a belőt nézik, ha bejössz neki akor mind1 mijen magas vagy, egyepént a lányok nem nönek magasra, én csak 155 centi vagyok.

Aszem dijóhéjban mindent leirtam.

15/L

2015. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!