Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy pasi miért hazudja hogy...

Egy pasi miért hazudja hogy van gyereke miközben nincs?

Figyelt kérdés

Mikor kérdőre vontam mert megtudtam hogy nincs gyereke, akkor nevetve annyit mondott hogy ja ő mindig ezt mondja mikor olyan beszélgetési helyzetbe kerül, hogy valaki azt mondja hogy:


"majd ha lesz gyereked akkor megtudod", vagy "te nem tudhatod mert nincs gyereked" stb.


Szerintetek normális az ilyen????



2019. márc. 28. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Egyszerűen hülye. Jobb ha nem kezdesz vele hosszútávú kapcsolatot.
2019. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Én olyan 20X éves korom óta jegygyűrűt viselek, és később én is gyakran benyögtem, hogy van gyerekem.


Miért?


Mert így nem tapadnak rám a komoly kapcsolatra vágyó, pénzéhes, meg magukat felcsináltatni akaró csajok. Több szabadidőt hagynak, ráadásul a munkahelyeken is komolyabban vettek, ha kiderült, hogy apa és férj/vőlegény vagyok.


SOK üzleti életben mozgó személy visel ezért gyűrűt, hazudik gyereket, és sportkocsi helyett jár 4 ajtóssal vagy SUV géppel.


Egy trükk, ennyi.

2019. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyogyós. Sajnos sok ilyen mentálisan rottyant ember van manapság. Én olyanról hallottam, aki a lakodalmáról mesélt, meg hogy hol voltak nászúton stb... közbe meg kiderült hogy soha nem is volt házas.
2019. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak itt szoktam néha azt írni, hogy van, mert az ősanya típusú válaszolók a mennyi kétszer kettő kérdésre is csak akkor fogadják el, hogy négy, ha van gyereked.
2019. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokféle oka lehet, de a legtöbb az valamilyen mélyen rejtőző kényszer, szégyenérzet, hárítás stb.


Ahogy többen is írták a jegygyűrű viseléssel kapcsolatban, volt egy ismerős hölgy, aki egy házasságszédelgőnek mondható férfival kapcsolatban azt hitte, hogy ő tényleg menyasszonya neki, jegygyűrűt viselt, holott az illető férfi már évek óta nem jelentkezett.

2019. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

40 év feletti barátoméknak nem lehet gyereke, ő szokta mondani, hogy 3 gyereke van, amikor olyasvalaki firtatja a magánéletét, aki kotnyeles és kíváncsiskodik, holott semmi köze hozzá.

(ügyfelek szokták kérdezni tőle, akik azt hiszik, hogy joguk van kérdezősködni a magánéletéről, csak úgy csevegés képpen)

Volt, hogy azt mondta, nincs és akkor jöttek a kérdések. Ezért szokta mondani, hogy 3 gyereke van. Két fiú, egy lány. Mind kutyák, de ezt nem szokta hozzátenni. Így mindenki megnyugszik.

Igaza van, mert ha 30 körül nincs gyereked, sokan furán néznek és elkezdenek túrkálni a miértekben. Általában idegenek.

2019. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vannak ilyen nagyotmondó emberek sok èn tudom ismerek egy jó párat :D Dehogy mèrt állitanak mindig olyant ami közel sincs a valósághoz nemtudom lehet hogy egyfajta kènyszer..
2019. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!