Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy volt gimis osztálytárs...

Van egy volt gimis osztálytársam, aki még 4 évvel a ballagás után is tönkre akar tenni, pletykál, követ, alaptalanságokat terjeszt rólam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az iskolában olyanokat tett, hogy kaját kent órán a hajamba, ellopta a telefonomat,csak azért, hogy elolvasgathassa az üzeneteimet, meg a netes kereséseimet. Azt még nem lehetett lekódolni. Vagy drogot tettek az italomba, majd otthagytak és évek után is azt terjeszti, hogy "berúgott". Nagyobb baj is lehetett volna.

Megszerzett rólam egy korábbi felvételt és azt terjesztette a szemét,mindenkinek.

Láttak egy sráccal,na neki addig írogatott, hogy elüldözte a hazugságaival.

Utána meg mivel nem meséltem el nekik ilyen pasis dolgokat, azt terjesztette rólam az egyetemen, hogy "szűk és milyen szűk lehet neki ott". Ez mér érdekli.

Odáig vitte a lejáratását, hogy egyetemen is elkezdte mindrnkinek.

Direkt utánunk jött a várodban, meg egy boltba, hogy kihallgathasson...

Néha elképedek, hogy miket állít rólam. Akivel egyszer lát, megkörnyékezi és ráirogat, hogy elüldözhesse.

Most egy gyerekkori barátnőmet talált be, a "hülye" meg azt hitte, hogy jóban vagyunk,mert előafta neki, hogy osztálytárdak vagyunk, ezért azt is kiadta neki, hogy ki a barátom... A legjobb húzása az volt, mikor kiderítette, hogy anyám munkatársa, az ő anyjának unokatestvére, na lejáratott az egész munkahely előtt az elképzeléseivel...


Én csak azt nem értem, hogy más hogyan bírja ezt és nem veszik észre, mit művel...


2019. ápr. 1. 08:53
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

*szűz


Mondjuk neki nem volt soha senkije és volt fent Tinderen leszbikusként, egy ismerősöm mutatta, miket írogatott neki.

2019. ápr. 1. 08:55
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja és a videót is küldözgette mindenkinek...
2019. ápr. 1. 09:09
 3/20 acelsziv ***** válasza:
100%
Rágalmazásért följelenteni, becsületsértésért milliókra perelheted.
2019. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak.

Ha esetleg próbálná tagadni,jelezd a kihallgatáson,hogy poligráfos vizsgálattal is hajlandó vagy alátámasztani az állításod.

2019. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a poligráfos vizsgálatot csak úgy alkalmazná és elfogadná a rendőrség minden kisebb esetben...


Azon kívül viszont igazatok van, a rendőrségen elmondják milyen vádakkal tudsz pontosan feljelentést tenni ha elmeséled a történteket, szóval ne azzal kezdd, hogy "xy bűncselekmény elkövetése miatt szeretnék feljelenteni valakit, mert gyakorin azt mondták nekem", mivel lehet, hogy nem vonatkozik rá az adott törvény jogi oldalról nézve. Mesélj el mindent amit ide írtál, a bedrogozást és a követést főleg emeld ki, ők pedig elmondják mit lehet tenni.


De ha nem bízol a törvény embereiben, mivel úgysem csinálnak semmit, akkor csak vond kérdőre, vedd fel hangüzenetre amit mond, vagy ha írásban teszed akkor screenshotokat készíts, aztán közösségi médiára mehet, hogy milyen ember ő valójában és elmondhatod, hogy minden amit mondott rólad hazugság volt. Én az utóbbit választanám. :)

2019. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy ezzel is csak ő járna jól. 4 éve mégcsak egy szót váltottunk és mégis... Bazzeg egy utcán át jött a nyomunkban, hogy hallgatózzon, meg azért bejött a boltba is...


De mindenki hogyan ajnározza, csak azt nem tudom mi~

2019. ápr. 1. 11:11
 7/20 A kérdező kommentje:

Tegnap egy jó ismerősöm megüzente neki, hogy fel lesz jelentve, ha nem áll le, mert már másokat is belekevert. Ez egy kész elmebeteg a csaj, nem vicc.


Az éjjel valakik, sejtem kik, feltörték a Facebookomat. Nem tudtam belépni, plusz olyan adatokat állítottak nyilvábisra, amik 1000 %, hogy nem voltak azok pár órával előtte és nem én tettem azzá.


Valamint reggel odaböffent egy olyat, hogy "inkább az xy-al fogalkoznál, a töbhivel majd én". Ezt meg csakis a Facebookomból tudhatta, annak a személynek a nevét...


Ma meg azzal próbálkoznak, hogy az instámat jelölteti be mindenféle ismerősével, hátha visszajelölöm.


Most komolxan ezzel a pszichopatával mit lehet már tenni??? Most megváltoztattam mindrnt, de rettegek, hogy mihez fért hozzá, sajnos későn vettem észre. Gondolom kiscreenshotoltak mindent...

2019. ápr. 1. 21:54
 8/20 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sok mindent. Először az ugrott be, hogy ezt már vihetnéd a rendőrségre, de aztán az is beugrott, hogy a Facebook ritka esetekben ad ki adatot hatóságoknak, a hatóságok pedig szintén nagyon ritkán küldenek erre kérelmet, így az IP cím lekövetése kb. esélytelen.


Kétlem viszont, hogy valóban feltörték volna a Faced, lehet lelesték a jelszavad, vagy valami nagyon egyértelmű jelszót adtál meg, esetleg olyan publikus helyen jelentkeztél be, amihez neki vagy valamilyen ismerősének hozzáférése van és szimplán lementették a jelszavad, esetleg keyloggert használtak.


De akár annyi is történhetett, hogy az "xy" mesélt neki rólad, és onnan tud a dolgokról.


Én támogatom a rendőrség bevonását egyébként.

2019. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem lehetetlen, ő nem beszélt volna róla. Ezzel elárulta, hogy feltörte... 99 %, hogy nem tudhatta a jelszót.


Most meg azzal fenyegeti az ismerősömet, hogy holnapra meg lesz az IP címe. Mikor felvilágosította, hogy ez bűncselekmény, meg ha ilyen hülye legalább ne reklámozná...


Valami ismerőse csinálja neki... De nem igaz, hogy a rendőrség ezzel nem tudna semmit, rákészül az ismerőseimre is... Plusz most már 1000, hogy beteg a csaj.

2019. ápr. 1. 22:57
 10/20 A kérdező kommentje:

Utána néztem, az komoly bűncselekmény, hogy feltörte valaki fiókját és valószínű, az megszerzezz adataimmal is visszaél, nem is kicsit. Tudom ezt bárhol bizonyítani?


Ezzél besétálhatok holnap a rendőrségre? Mert nekem konkrétan most lett elegem, ebből a szánalmas pszichopátából???

2019. ápr. 1. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!