Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak nekem nagyon visszás...

Ez csak nekem nagyon visszás érzés?

Figyelt kérdés
3 hete egyik szaktársam megmutatta a TikTok alkalmazást. Eleinte nem értettem, hogy ez miért jó és miért ilyen népszerű. Utána rájöttem, hogy mivel mozgó járműben nem tudok nyugodtan olvasni így arra jó lesz, hogy buszozás közben nézzek rövid vicces videókat. Kövezzetek meg nekem ez a keresztem. 1 hétig nem volt időm ilyen dolgokkal folglalkozni így ma reggel felmentem ismét. Az egyik influencer pedig nagyon letért az eddigi útról amit követett. Eddig mindig ő kezdett el magyar poénos hangsávokat felrakni elsőként aztán elkezdett arccal csinálni videókat. Ez után elkettant valami a fejében az az igazi sztereótipikus "vérvegán" lett. Jobb dolga nem lévén elkezdett mindenkit "bemarogatni" kommentekben ha valaki nem értett vele egyet akkor csak köpött valami támadó fél bölcsességet rá. Utána jöttek a szerinte mély és értékes tartalommal bíró videók, amiben ment az észosztás. Szerinte mindenkinek meg van a joga, hogy saját véleménye legyen és ezt ki is nyilatkozhassa. Viszont ha valakinek más a véleménye az egy köcsög és állatkínzó beteg elméjű kretén szerinte. Nem értem miért agyalok rajta ennyit igazából nem a konkrét személy hanem a jelenség idegesít. Ha jol emlékszem valami "Pirospont" a lány neve tiktokon.

2019. ápr. 1. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus az van amit ő gondol ember, mindenki más le van pottyantva fagyival. Rengeteg ilyen ember van. Ne foglalkozz vele. Elég nagy tragédia lesz neki, hogy egy követővel kevesebbje van.


Az már csak az én véleményem, hogy ennek a TikToknak semmi értelme. Inkább hallgatok egy utcazenészt és dobok neki nagyobb összeget, mint ezeket támogassam. Nem látom értelmét annak amit csinálnak és ezért még pénzt is kapnak. Eldobom az agyam. A sarki hegedűs, az aluljárói énekes, a pláza előtti gitáros legalább megdolgozik érte, tanul, befektet, azok mögött komoly munka van. Mégis lenézik őket.

2019. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Buszon nagyon kevés utcazenész van ha sétálok a városban akkor nem a telefont bambulom inkább próbálom átélni a hely aktuális hangulatát ha érdemes.
2019. ápr. 1. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Elmagyaráznád mi a rákot jelent az hogy vérvegán? Nyers vegánról már hallottam, no de vérvegán? Vámpírokról beszélünk ? :S
2019. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köznyelvben azokat hívjuk "vérvegán"-nak akik nagyon túlzóan nyilatkoztatják ki vegánságukat ha érdekli az embert ha nem akkor meg pláne. Csak egy példa. Volt egy férfi aki fel merészelt tölteni egy videót ami teli volt kis csibékkel erre delikvensünknél elpattant valami fejben. Elkezdte leírni, hogy nem aranyos és nem cuki a videó mert ezt a sok álatot módszeresen lemészárolják majd puszta emberi önzőségből és neki emberfia nem merészelje megmagyarázni, hogy ez aranyos mert akinek az ott valami baj van fejben.
2019. ápr. 1. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nézel ilyen hülyeségeket?
2019. ápr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!