Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen alkoholista emberrel...

Egy ilyen alkoholista emberrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Rokonom. 55 éves, mindenét elherdálta az életben, mára oda jutott, hogy hajléktalan. Sokszor beültették neki a gyógyszert, akkor nem ivott 1 évig, de amint lejárt egyből elkezdte. Az én lakásomban lakott évekig, de meguntam, hogy mindent tönkretett, ezért kiraktam. Utána kezdett szállókon élni, de már onnét is elzavarták, mert erőszakos alkoholista.


Múltkor láttam róla képeket, már kb élő halott. Szegény anyját sajnálom, őt kikészítette teljesen. Mondtam neki, hogy őt már el kell engedni.


fiatal kora óta alkoholista.



2019. ápr. 1. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan alkoholista emberek,hogy nem lehet semmit kezdeni velük.

A te eseted is ilyen.

2019. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad magad is: el kell engedni.
2019. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én már rég elengedtem, de az anyukája nem bírja. Millió esélyt kapott, mindent elcseszett. És az a vicces, hogy a többi rokon minket ócsárol, hogy mégse kéne az utcára lökni meg ilyenek :)


Én tartsam el, meg mondjak le dolgokról a javára amíg él, vagy mi?

2019. ápr. 1. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most mit akarsz? Megválaszoltad a saját kérdésed. Önigazolás kell? Vagy mi?

Nem, és szard le a hülye rokonok véleményét. Tartsák el ők, ha ennyire nagy erkölcs csőszök.

2019. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Ezt el kell engedni! Kész! Nem azt,hogy "jajj,kapsz majd egy új esélyt" stb.

A rokonainak pedig mond azt,ha felhozzák,hogy "akkor ennyi erőből tartsd el te,addig ne dumáljatok!"


Ennyi.

2019. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!