Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom magam elfogadni....

Nem tudom magam elfogadni. Megoldás?

Figyelt kérdés

Néha már rettenetesen zavar, hogy nem vagyok nagyon vékony.

Egyszer még 19 évesen lefogytam 50kg-ra, de nem voltam elégedett az eredménnyel, mivel hiába állt ki a csípőcsontom, ha a csípőm nem lett keskenyebb, széles maradt.

Ugyanígy a mellem se lett apró, és a combom és a vádlim se lett egyforma.

Nem vagyok elhízva, teljesen egészséges a súlyom a magasságomhoz, és sportolok is.

A tükörben nézve teljesen átlagos alakom van, viszont ha meglátok valahol egy nagyon vékony lányt, vagy ha olvasom valahol, hogy az átlagos alak már duci, akkor megint olyan rossz érzésem lesz, hogy értéktelen vagyok, amiért nem vagyok vékony.


2019. ápr. 2. 11:22
 1/3 A kérdező kommentje:
25/L
2019. ápr. 2. 11:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi tetszik neked egy nagyon vékony lányban, miért irigyled? Nincsenek nőies idomai, sok ruha lóg rajta, lehet, hogy sokkal betegesebb is az alkata miatt. Lapos ugyan a hasa, de minden más testrésze is. Könnyen lehet, hogy ő titokban a te homokóra alakodért veszik meg és pont nem érdekelné, hogy van egy kis pocak/narancsbőr, ha cserébe szexis a feneke, dekoltázsa.

Én voltam iszonyatosan vékony és enyhén túlsúlyos is, most megint épp fogyok az átlagos alkatomból önhibámon kívül és egyáltalán nem érzem jól magam.

2019. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vree ***** válasza:
63%

Szolga vagy és szolga leszel, a média csahos rabszolgája. A csilivili magazinok és tévé mondja meg, hogyan élj, nem a barátok, párod és a saját eszed. Szánalmas.


Ha ez keménynek hangzik, igen, érezd magad rosszul tőle, ahogy most rosszul érzed magad. Idézd fel magadban, milyen szánalmas buta libának lenni, aki nem képes a saját életét élni, aki azt hiszi, egy fizetett reklám igazabbat mond, mint a saját szíve vagy okos, értékes társak véleménye. És örülj, hogy te NEM így gondolkosz, tudod, mi a valóban egészséges test, tudod, milyen teljes életet élni, másokkal mindent kihasználni, nem elképzelt mű életet élni, ahol a TVnek próbálsz megfelelni.

2019. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!