Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki rockot/metált...

Ha valaki rockot/metált hallgat, az tényleg látszik rajta?

Figyelt kérdés

Mármint, akkor is, ha nem öltözik úgy.


Átlagos lány vagyok, többet van rajtam rózsaszín, mint fekete, meg lényegében semmit sem viselek, ami egyáltalán utalna egy kicsit is a zenei ízlésemre.

Mégis volt már, hogy azt mondták, látszik. Amikor megkérdeztem, honnan, az volt a válasz, hogy "Ne kérdezd, csak annyira tudtam"

Illetve amikor fent voltam egy ilyen nemzetközi barát/társkereső oldalon, akkor is rengeteg metálos, rocker srác írt nekem, illetve nagyon sok zenész is, hogy amikor megnyitották a profilom (tehát amikor még csak a fotóm, nevem, korom látszott) már volt sejtelmük.

Lehet, hogy csak ezzel akartak bevágódni.

De a valóéletben is mindig a hosszú hajú, rocker, metálos srácok jöttek oda ismerkedni amióta élek.

Más soha.


2019. ápr. 4. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látszik. 😃 Valahogy a viselkedésen, a beszéden, ahogy fogalmaznak (és ez abszolút nem negatív kritika) látszik szerintem, ha valaki olyan társaságban mozog. Nem tudom, de én is mindig beletrafálok.
2019. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én eddig minden egyes embert sokkoltam azzal, ha azt mondtam szeretem a metált és a rockot. Mindig azt mondják, hogy ezt sose gondolták volna rólam.
2019. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem latszik mindenkin.

Konkretan olyan rokkerek lepodtek meg hogy en is rockot halgatok, akik velem egy telepulesen nottek fel, regen meg osztalytarsak voltunk.

2019. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem látszik, ha rockot, metált hallgat valaki, csak az, ha a stílust is képviseli legalább valamennyire. Én is imádom a rockot és a metált, mégsem olyan az öltözködésem, hogy ezzel világgá kürtölöm és nem csak rockerek jönnek oda hozzám ismerkedni. N
2019. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én death metált hallgatok(amikor ráérek),de átlagosan öltözködöm,semmi flanc.Szerintem nem látszik rajtam.
2019. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

háát, én mondjuk nem, de az öcsém hallgat rockot, de ezzel együtt is zakóban-ingben jár még suliba is, és még szemüvege is van szegénynek, hogy teljes legyen az értelmiségi look... :) meg szokta lepni az embereket...

lehet ez olyan mint a melegek gaydarja, csak egymásról érzik, a kívülálló elsikkad felette XD

2019. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok kérdező :) Virágos felsőkben, kis topánkákban járok, és mindenki elhal, amikor előállok azzal, hogy metalt hallgatok :DD Ja és kizárólag a rocker-metálos srácok jöttek be mindigis. Férjem is metalos, ráadásul játszik is zenekarban, de színes pólókba meg edzőcipőben jár, semmi szegecs-bőr-fekete.
2019. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy az öltözeten kívül máshogy látszódna. Az exem is ilyen volt, vágott mindent metál és rock téren, de mindig világos színű ruhákban járt és a rózsaszín volt a kedvence.
2019. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam is csak azért látszik, mert az öltözködésembe általában bele-belecsempészek egy-két erre utaló jelet (szegecses öv, oldallánc, bandás póló), de ha nincs rajtam semmi árulkodó és úgy kerül szóba a zenei ízlésem, akkor rajtam is meg szoktak lepődni :D Gondolom azért, mert a rockerséget sokan a kemény, karakán, magabiztos kiállással párosítják, én meg a hétköznapokban elég visszahúzódó, csendes srác vagyok. És hát ilyen szempontból megértem, hogy sokaknak hihetetlen, hogy általában lázadó, zúzós punkrock szokott üvölteni a fülhallgatómból :D


25/F

2019. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát általában látszik, de azért akad ellenpélda:

középsuliban az egyik barátnőm élt-halt a rock és metál zenékért, de ránézésre meg nem mondtad volna róla.

Mert alapból egy nagyon visszahúzódó, csendes, mimózalelkű lány volt, szemüveggel és egyszerű, konzervatív ruhákkal, haja mindig copfban. Vallásos volt, minden nap imádkozott, vasárnap pedig a misén ült.

Rockkoncertekre is nagyon-nagyon ritkán járt, inkább otthon, egyedül hallgatta a kedvenc zenéit.

Szóval rajta egyáltalán nem látszott. Viszont amint beléptél a szobájába, egyből kiderült, mert minden teli volt rocker poszterekkel, feliratokkal, plakátokkal stb.

Emlékszem, hogy mennyire meglepődtem, amikor először jártam nála :D

2019. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!