Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki rockot/metált...

Ha valaki rockot/metált hallgat, az tényleg látszik rajta?

Figyelt kérdés

Mármint, akkor is, ha nem öltözik úgy.


Átlagos lány vagyok, többet van rajtam rózsaszín, mint fekete, meg lényegében semmit sem viselek, ami egyáltalán utalna egy kicsit is a zenei ízlésemre.

Mégis volt már, hogy azt mondták, látszik. Amikor megkérdeztem, honnan, az volt a válasz, hogy "Ne kérdezd, csak annyira tudtam"

Illetve amikor fent voltam egy ilyen nemzetközi barát/társkereső oldalon, akkor is rengeteg metálos, rocker srác írt nekem, illetve nagyon sok zenész is, hogy amikor megnyitották a profilom (tehát amikor még csak a fotóm, nevem, korom látszott) már volt sejtelmük.

Lehet, hogy csak ezzel akartak bevágódni.

De a valóéletben is mindig a hosszú hajú, rocker, metálos srácok jöttek oda ismerkedni amióta élek.

Más soha.


2019. ápr. 4. 16:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Érdekes :D

Nem mindenkin látszik. De rajtam fiúként biztosan. Nem öltözöm úgy, mint egy rocker/metalos, (kivéve a hosszú hajam), mégis hamar észrevenni.

2019. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

11-es.

A hosszú haj fiúknál még nem egyenlő azzal,hogy rocker/metalhead-e.

Vagy ahogy a pasim(aki metálos), hívja őket,(emósgech&$&$ik)😂.

Bocs...😂😂😂😂

2019. ápr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Mármint a pasim,aki metalhead hívja poénból így a sajátjait.


Kérdező,nem is baj az,ha nem öltözködsz úgy.

Az csak ruha.

Kicsit sem releváns.

Én mondjuk minden zenei műfajt kedvelték(szó szerint ).

De kb.fél éve nagyon beleszerettem a death metalba/black metalba.

Főleg CC-t hallgatok.Főleg az Addicted to vaginal skin.

Sza$&##&rrá hallgattam a mai nap.😂❤️

2019. ápr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!