Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sikeres emberek: bennetek...

Sikeres emberek: bennetek nincs bosszúvágy a titeket lenézőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk rengeteget küzdöttél valamiért, és sikerült elérned. Pl mindig azt mondták, hogy szegény leszel és a híd alatt fogsz élni, te mégis sokra vitted és gazdagabb lettél a téged lenézőknél. Ekkor utólag nem érzed azt, hogy a képükbe tolnál mindent, hogy "tessék, jól nézd meg mim van, engem néztél le?!"? Nincs benned bizonyítási vágy, hogy téged nem kezelhetnek le többé?
2019. ápr. 5. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Minek? Én elértem a célom, ő meg megszívta. Ez elég nagy bosszú, nem kell rátenni még egy lapáttal.
2019. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Pont az a siker egyik titka, hogy ilyen kicsinyes baromságok helyett a saját boldogságára koncentrál az ember.
2019. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Én azokat nézem le akik éjjel-nappal panaszkodik, szidja a gazdagokat, de tanulni, többet dolgozni, gondolkodni, kockáztatni meg nem akar.
2019. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Gimiben nagyon rosszul ment a matek. Buktam és az érettségin is épp, hogy meglett a kettes belőle. Pénzügyi-számviteli szakon akartam tovább tanulni és ezért jól kiröhögött, meg lenézett az egyik osztálytársam /barátnőm. Ezután akárhányszor összefutottunk mindig gúnyosan mondta, hogy "Na mivan te matekzseni?". Válltig állította, hogy úgy is megfogok bukni és kérdezgette, hogy mi a francot keresek én szar matekkal egy ilyen szakon. Szóval ennek hatására még többet tanultam és eredményesen zártam a tanulmányaimat. Ma már vállalkozási mérlegképes könyvelő vagyok. (Nem, nem úgy rugdaltak át vizsgákon. Elsőre jeles lett minden.) Nyáron történt az az eset, amikor a párommal elmentünk egy helyi puba/kocsmába billiárdozni meg sörözni egy kicsit. (Ahol lakunk az egy kisváros.) Hát mit ad Isten.. a kedves régi osztálytársam volt a pultos. Beszélgettem vele. Kérdezte hol dolgozok meg ilyenek. Tudom, hogy nem szép dolog de olyan jó érzés volt a pofájába b#szni, hogy XY cégnél dolgozok könyvelőként. Ezután ő szépen takarékra vette a száját, majd akárhányszor odamentem hozzá italt kérni úgy nézett rám mint a véresrongyra. Egyébként kimondottan soha nem volt bennem bosszúvágy.


26/N

2019. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom milyen környezetben élsz te, de én sosem hallottam senkit, hogy ilyet mondott volna bárkinek is....

Ez kitaláció kérdés, amit unalmas perceid szültek, vagy tényleg van ilyen?

2019. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!