Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vágyok egyszerre kétfelé?

Miért vágyok egyszerre kétfelé?

Figyelt kérdés

Nagyon erős vágy van bennem a halál felé, öngyilkosság felé, de azt lázadásból és bosszúból tenném- mindig elnyomtak. A másik érzés, hogy még rengeteg minden van bennem, amikről még csak nem is tudok, sok mindent tudnék fejleszteni magammal kapcsolatban, sok dolog érdekel stb. Nem tudom hová tenni ezt a kettős érzést. Egyik percben meghalnék, másik percben meglátok pl. egy jó horror filmet, vagy érdekes videót zenét, és érdekel !

Vagy pl szeretnék angolul tanulni, megtanulni gitározni stb.

Aztán újra erősen húz az érzés, hogy de én meg akarom ölni magam... hogy is fejezhetném ki ettől erősebben, és világosabban, hogy utálom, hogy nem hagynak élni, a saját akaratom szerint? Úgy, ahogy én akarok. És milyen jogon tettek tönkre lelkileg, szándékosan...szóval rengeteg sérelem ért, ártatlanul.



2018. szept. 26. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Ha szerelmes leszel, és lesz egy kedves, megértő párod, akivel kiegyensúlyozottan élsz, akkor ez elmúlik.

A szexuális kielégületlenség a halálvággyal mélyen összefügg.

A régi sérelmeken pedig ne rágódj, sok energiát visz el, és nem tudod megváltoztatni. Arra szánd az energiát, amiben tudsz változtatni. Fejleszd magad, tanulj, gyakorolj valamilyen kifejezésformát (írás, rajz, ének, zene, tánc, színjátszó) És ha látod az életed értelmét, társat is könnyebben találsz.

2018. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mintha rólam írtál volna. Én is ugyan ilyen vagyok. Depressziós vagy, viszont ez enyhül ha olyan dologgal találkozol ami érdekel.
2018. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És hogy akarnál élni? Elmondhatod privátban is.
2018. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!