Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mikor sírtál utoljára és...

Te mikor sírtál utoljára és miért?

Figyelt kérdés
Mi a korod, nemed?
2019. ápr. 5. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor meghalt a cicám. 27/F
2019. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Ma, kb 3 órával ezelőtt. Lesz egy műtét a családban, amiért idegeskedek és mostanában spontán sírva fakadok. 29 éves vagyok. Nő.
2019. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Februàr 2-3.

Harmadikàn hunyt el a nagymamàm ès előtte egy nappal voltam bent nála a kórházban, utoljára meglátogatni és elbúcsúzni tőle. Mindkèt alkalmat rendesen vègigsírtam, de legalàbb kiadtam magamból, amit ki kellett.


25/F

2019. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Talán ovis koromba, mikor nem kaptam meg valamit amit szerettem volna. Nem játék volt, de már nem emlékszem rá, hogy mi.

21/f


(Nem vagyok valami érzelmes fajta, de ha lenne valami tragédia a családban vagy valami, lehet kitörne)

2019. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Tavaly, érettségi után, az első után, ami magyar volt. Végig tökéletes voltam, aztán annyira kimaxoltam a feladatokat, hogy az utolsót kihagytam. Mikor megtudtam, már folytak a könnyeim a lapra, aztán mentem inni egy gépi kávét, ami forró vizes tejet adott kávé helyett. Na, azt a bőgést.. 19L
2019. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Mikor elénekelte a közönség a magyar himnuszt,a Fradi -slovan visszavágón. Férfi vagyok.
2019. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Ma, mert a hülye qurva főnöknőm mindenhol keresztbe akar nekem tenni. Ha csak egy napig nyugtom van, már tuti kitalál valamit, amivel megkeserítheti az életemet. Nem csak én vagyok az egyetlen kiszemeltje, a héten már két másik embert is megsíratott. Folyton ezt csinálja. Nincs nyugta, amíg el nem éri, hogy az ember miatta bőgjön. Aztán meg a másik irodába és ott röhögve meséli a többieknek, hogy már megint sír miattam valaki. Gondolom, ettől érzi magát főnöknek. Szánalmas.


33/N

2019. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es, az olyan főnőköt pofán kell veretni.
2019. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Majdnem mindennap sirok, a férjem megkeseriti az életemet.
2019. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ma, egy hirdető tábla ráesett az autómra és összetörte. Plusz összevesztem a barátnőmmel is...
2019. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!