Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, h pofátlannak,...

Miért van az, h pofátlannak, negatívnak tartanak, pusztán azért mert jól élek, jól érzem magam a bőrömben?

Figyelt kérdés

Szerencse és talpraesettség együttesen hozta úgy, hogy elég nagy jólétben élek már így 20onévesen is. Sokat utazgatok, jókat eszem,élvezem az életet.

Nem feltűnősködöm nagyon, de mégis valahogy mindig megkapom, hogy mennyire pofátlan vagyok, sokat utálnak a hátam mögött, pusztán azért mert jobban élek mint ők.

Valahol megértem őket, nyilván szar lehet azoknak, aki csak dolgoznak és nem jutnak el sehova, miközben én kevesebb energia befektetéssel bejárom a világot. Bár végül is, részemről lehetne, hogy ők utazzák körbe a világot, amikor én dolgozom, engem nem zavarna, mert attól, hogy másoknak jó, nekem végül is nem lesz rosszabb. Sztem az a lényege az életnek, h jól érezd magad a bőrödben, természetesen úgy, h közben nem ártasz másoknak. Élni és élni hagyni.


2019. ápr. 6. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Mert eloskodsz anyucin apucin.
2019. ápr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már rég nem.
2019. ápr. 6. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!