Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnál írni pozitív dolgokat?...

Tudnál írni pozitív dolgokat? Milyen pozitív dolgok történtek veled eddig 2019-ben?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 7. 18:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Felvettek arra a munkahelyre, amelyikre már régóta szerettem volna menni. A többi csak apróság.
2019. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Jobban keresek.
2019. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Jó volt a fizetésemelésem.


Ezen felül...? Csak negatívumokat tudnék felsorolni, rögtön szilveszter estétől kezdve...

2019. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az sem gond ha apróság
2019. ápr. 7. 18:30
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Többet iszok
2019. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

Eddig alapvetően semmi.


Fizetésemelés elmaradt, a munka mennyisége nem csökkent. Szar projektjeink is vannak és alapvetően kicsit megrekedtem a jelenlegi cégemnél úgy érzem.


Volt egy foggyulladásom amitől begyulladt az arcüregem is, és még egy fogam így járhatok csináltatni. Szeretek kirándulni, de megint előjött a térdfájásom, 15 km után menni alig bírok így a kedvenc időtöltésemből is vissza kellett vegyek.


Barátnőm továbbra sincs, még kilátásban sem, a haverjaim folyton elfoglaltak, hónapban egyszer ha találkozom valakivel.


Az albérletembe amit ketten béreltünk félig-meddig beköltözött a tulaj fia is. Eleinte arról volt szó, hogy néha, havonta 1-2 napot lesz ott, ha dolga lesz, ehhez képest menetrend szerint jön-megy és ott van egész hétvégén.


Illetve összességében elszomorít, hogy eltelik mindjárt az év 1/3-ad része és semmivel nem vagyok előrébb mint előző évben.

2019. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Végre megoldották a húgycső problémámat.
2019. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Meglett a jogsim. Ezen kívül nem igazán volt semmi jó.
2019. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

Én a 2017-es évemet írom le, ironikus és fordulatos:


Negatív:

2017 február: anyukám 56 évesen meghalt, 12 évig küzdött a daganattal

2017 március: apai nagymamám 88 évesen meghalt


Pozitív:

2017 május: Csernus Imre előadásán részt vettem életemben először

2017 december: 1. párommal lakást vettünk és összeköltöztünk 2. Sarah Brightman, Gregorian karácsonyi koncerten részt vettünk a párommal


2018 pozitív: végre anyai nagymamám is meghalt, váratlanul, eladtuk a lakás, és kifizettem a családi adósságomat amit a lakásvásárláskor kaptunk párommal


Nézd meg ezt a videót :)

https://www.youtube.com/watch?v=ibdr5pxihKQ

2019. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
A szilveszterem tök jó volt, azóta csakis rossz dolgok történnek..
2019. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!