Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudatok olyan településről...

Tudatok olyan településről ahol pozitív változások történtek azóta, hogy jobbikos lett a polgármester és ha igen akkor ez a pozitív változás miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

1) Pár hónap alatt nem érződik a pozitív változás.

2) A helybélieket kéne megkérdezni erről, nem a magukat márciusi ifjaknak érző pesti srácokat és rózsadombi okostónikat.

3) De ha lenne is pozitív válasz, az ugye a jobbikkal összefüggésben lenne, így rögtön minimum 0%-os lenne vagy törölnék gyorsan.

2015. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát gondoltam hátha idetéved valaki valamelyik jobbikos városból, faluról vagy annak vonzás körzetéből.

De gondolom van olyan hely is ahol nem csak pár hónapja van jobbikos irányítás.

2015. máj. 17. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az országban többsége van azoknak, akik jobban megharagudnak arra, aki feljelentéssel fenyegette őket, mint arra, aki megverte őket.
2015. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobbikot követem, az ő szemszögüket elmondom, ők fejlődést látnak, gyakran szoktak kirakni egy egy kis videót ahol feltudják sorolni mit is tettek. És a hozzászólások is pozitívak, persze ez félre hajló forrás.


Olyan baloldali cikket én nem láttam ahol a Jobbikos településeket érdemben kritizálták, pedig azt is szoktam néha néha olvasni. Ez is sokat elárul.


Harmadrészt meg azokon a településeken ahol Jobbikos polgármester volt, többségben visszaválasztották, és volt egy vagy két hely ahol nem, de ott se romlott érdemben a támogatottságuk, ami azt jelenti hogy a Jobbikos polgármester jól dolgozott, igaz hogy nem választották újra, de most pár 100 vagy 10 szavazat kétlem hogy érvadó az ellenkezőjére, lehet hogy a másik polgármester is annyira volt jó, hogy nem láttak nagy különbséget, de nem tudom.


Összegzésben, én még rosszat nem hallottam, persze szerintem mindenki a helyiek véleményére lenne kíváncsi. :)

2015. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!