Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik személyiség...

Szerintetek melyik személyiségi típúsba tartozik ez a személy az alábbi kevés jellemzők alapján?

Figyelt kérdés

Kedveli a társaságot, utál egyedül lenni, de mégsem ő van a központban. Hangulatingadozásai vannak, és mindig látni, mikor boldog, mikor depressziós, mikor feszült. Vallásos, érdekli a politika, és szereti előhozni mindkét témát, még ha nem is illik oda. MEghallgatja az embereket ha panaszkodnak, átérző. A szobája rendetlen, a külsejére sokszor igénytelen.


Tudom, hogy ez nem sok, nem tudok mit írni még. Egy huszonéves férfiről van szó, aki nem én vagyok, szóval nem tudom kitölteni a tesztet, csak kiváncsiságból kérdezem, hátha itt jobban értenek hozzá.


[link]



2019. ápr. 8. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
ENFP-nek gondolnám
2019. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is xNFP, esetleg xNFJ.
2019. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell mindenkit beskatulyázni?
2019. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez jó kérdés amúgy, szerintem se kéne. Ez számomra olyan, mint a horoszkóp. Nem igaz, de kiváncsi az ember :)
2019. ápr. 9. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Töltsd ki a tesztet, 10 perc se. Aztán írd ide az eredményt :D
2019. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!