Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne betegedjek le?

Hogyan ne betegedjek le?

Figyelt kérdés
Nekem az egészségem mindennél fontosabb és ki nem állhatom ha beteg emberek vesznek körül. Kollégista vagyok egyetemen és szobatársam beállított 40 fokos lázzal, mivel kicsi a szoba így az ágyak közel vannak egymáshoz, könnyen elkaphatom. Egyfolytában köhög és szenved, de zh hét van és muszáj itt lennie. Mi tévő legyek, hogy ne kapjam el?

2019. ápr. 9. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehető legkevesebbet egy szobában lenni vele.
2019. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy éjszaka ez nem megoldható, mert ott alszom nem messze tőle és órák után sem tudok hova menni napközben, mert nincs semmi ahol el tudnék lenni.
2019. ápr. 9. 11:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rakj teafa olajat párologtatóba.
2019. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az hogyan segít?
2019. ápr. 9. 12:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be orvosi maszkot, a dm-be lehet kapni, nem drága ha jól emlékszem 1000 forint alatt van több darab. Gyakran moss kezet és egyél sok vitamint, főleg C vitaminos kajákat, szellőztess is
2019. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Erre gondoltam

2019. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szellőztessetek sokat és ha lehet ne tartózkodj sokat a szobában. Segíts neki amiben tudsz, hogy hamarabb gyógyuljon!
2019. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A saját immunrendszeredet kell tuningolnod: igyál gyógynövény teákat(pl. kamilla, kakukkfű, körömvirág, citromfű, hársfavirág, martilapu levél...stb.), egyél sok gyümölcsöt és vitamint. Használj mézet, fahéjat, gyömbért, 20csepp Béres csepp extrát.

Szellőztess sokat, aludd ki magad.

2019. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem én írtam a teafa olajat, de valóban jó párologtatni, antimikrobiális, fertőtlenítő és gombaölő hatású.
2019. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!