Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tudnék tenni, hogy ne...

Mit tudnék tenni, hogy ne betegedjek meg kéthetente a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a jelenlegi helyemen dolgozni, elotte semmi ilyen bajom nem volt. Kéthetente begyullad a torkom es/vagy mandulám es vagy maradok otthon vagy be kell mennem mert meg próbaidőn vagyok es egyszerűen nem maradhatok otthon mert kirúgnak.


Egyterű iroda, 50 ember egy szobában, klíma, ablak nem nyitható. Igy ha valaki beteg, a bacijait szépen mindenki szívja egész nap.


Mit tehetnek, hogy ne legyek egyfolytában beteg?



2016. júl. 28. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
En azt tettem hogy felmondtam, nem volt mas megoldas.
2016. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fujtato banan ***** válasza:
45%
Ez pszichésen van!Válts munkahelyet!
2016. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos lehet az lesz a vége... pedig nem szívesen mert jól erzem itt magamat (ezt leszámítva). Nem szeretnek felmondani, ezért remelem, hogy létezik mas megoldás.

De az orvosom mar a mandula műtétet is kilátásba helyezte, pedig mielőtt idejöttem elvetve voltam beteg, azóta meg szinte folyamatosan :(

2016. júl. 28. 13:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztosan nem pszichés, jol erzem itt magamat, jo a munka es a társaság is. Ezen kívül mások is folyamatosan betegek, valaki mindig köhög, tusszog, krakog az irodában.
2016. júl. 28. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán jelezhetnéd szépen, hogy.ki kéne tisztíttatni a klímákat... okozhat ilyen gondokat
2016. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg olyan helyen ülni, ahol kevésbé megy rád a klíma. Ha ez nem megoldható, próbáld meg úgy beállítani (ha lehetséges), hogy rád ne fújja a levegőt.
2016. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!