Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha taknyos, prüszkölő ember...

Ha taknyos, prüszkölő ember megfertőzött, akkor mit tehetek, hogy minél kevésbe betegedjek le én is?

Figyelt kérdés

Már elkerülhetetlen volt a vele való találkozás, éreztem a szagát annak a trutyinak, ami eltömíti a légutait... És mivel már én is a légutaimban érzem, hogy valami nincs rendben, garantált, hogy megfertőzött. Valahol az orrom mögött, a szájpadlásom hátsó részén érzem, hogy ott már kezd kellemetlen dolog alakulni.


Milyen házi parktikákat tegyek, hogy minél kisebb lefolyású legyen esetemben a betegség?

(Gyógyszer és egyéb most kizárva...)


2015. jan. 30. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagymatea.
2015. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyel sok hagymat, gyumolcsot es igyal meleg teat.
2015. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok egyet kihagytam: csinalj inhalalast kamillateaval. Megmelegited egy labosban, fole hajolsz es a fejedre raksz egy torulkozot vagy valamit, ez biztos segit. :)
2015. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gyümölcs és tea alap,a hagymát nem tudtam,köszi.

Viszont a gőzös dologról azt hallottam valahol, hogy nem jó...Már nem emlékszem miért nem. Tud erről valaki biztosat?

2015. jan. 30. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a szervezet le van gyengülve(mindegy hogy kimerültség vagy betegség miatt), a C vitamain szükséglet a szokásos igény 10-szeresére is nőhet. A gyümölcs, zöldség kevés, pótlásra is szükség van. Szedjél 1000mg-osat, ilyenkor nem túlzás.
2015. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!