Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az béna, ha egy felnőtt nő...

Az béna, ha egy felnőtt nő férfi ruhákat is hord?

Figyelt kérdés

Természetesen nem alsóneműre gondolok, hanem cipő, vagy felsőruházat (póló, pulcsi, esetleg dzseki). Ami nem szimplán laza, sportos stílus, hanem kimondottan férfiaknak készült ruhadarab, amit az üzletben férfi részlegen árulnak.

Tudom, hogy az a legbénább az egészben, hogy felmerül bennem ez a kérdés, meg stb... Azt igazából tagadni sem akarom, hogy nincs sok önbizalmam, mert ez az igazság. Viszont tetszenek az ilyen cuccok és most vettem is egy párat, szerintem jól is állnak rajtam. Csak nem tudom, hogy vajon más emberek hogyan vélekednek erről, mi a véleményük, azért kérdezem itt :-)


2019. ápr. 9. 17:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, számít-e, de személyiségbeli vonásaim, viselkedéseim alapján szerintem nem vagyok kimondottan nőies, de férfias sem...
2019. ápr. 9. 17:51
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem béna. Persze lesznek nők akik kinéznek, avagy férfiak akiknek nem fogod így felkelteni az érdeklődését. Viszont olyanok is lesznek akiknek kimondottan tetszel így. Gáznak nem gáz semmi.
2019. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Ilyesmire gondolsz? Hát... Elég gáz.

[link]

2019. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

3: A póló, pulcsi esetleg dzseki mióta öltöny?


A ruhák nemekhez rendelése amúgy is hülyeség, nem béna, hogy férfi ruhákat hordasz.

2019. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Én a férfi részlegen vettem magamnak egy adidas cipőt, és imádom. :D

Párom pulcsiját, pólóját szoktam néha lenyúlni, illetve a bőrdzsekijét. Pulcsiból vennék is fiút (van is egy szürke), bár inkább egy uniszex fekete/fehér/kék/szürke darabot.

2019. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bennem csak az fordult meg, hogy hogyan találsz magadra illő férfi méretet. A férfi XS-es póló is lötyög rajtam. De ezen kívül semmi furcsát nem látok benne.
2019. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket! :)

#3: XDDDD nem ilyenre gondoltam :)))) egyébként hosszú hajam van, lányos, de mindig összefogva viselem.

2019. ápr. 9. 18:10
 8/16 A kérdező kommentje:
#6: Nem vagyok vékony jelenleg (sajnos), viszont talán épp emiatt állnak rajtam "normálisan" a férfi ruhák, tehát a derekam vékony, a csípőm széles, a melleim mondjuk így sem valami nagyok, de a méretek közül tudok megfelelőt találni. Nem látszik rajtam annyira fiúsnak az alkatom miatt, viszont a mintájuk, színük alapján látszik, hogy valójában férfi ruha (szerintem).
2019. ápr. 9. 18:13
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura, ha egy nő férfi ruhákban jár. Főleg mert nagyon sokféle női póló, pulcsi kapható, mindenféle stílusban. Biztosan találnál nőiben is.
2019. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
78%
Szerintem se gáz nekem is van olyan ismerősöm aki vásárolt már a férfi részlegről és kurca jól áll neki. Meg olyen cikket is olvastam hogy jó dolgokat lehet találni a férfi részlegen
2019. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!