Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az béna, ha egy felnőtt nő...

Az béna, ha egy felnőtt nő férfi ruhákat is hord?

Figyelt kérdés

Természetesen nem alsóneműre gondolok, hanem cipő, vagy felsőruházat (póló, pulcsi, esetleg dzseki). Ami nem szimplán laza, sportos stílus, hanem kimondottan férfiaknak készült ruhadarab, amit az üzletben férfi részlegen árulnak.

Tudom, hogy az a legbénább az egészben, hogy felmerül bennem ez a kérdés, meg stb... Azt igazából tagadni sem akarom, hogy nincs sok önbizalmam, mert ez az igazság. Viszont tetszenek az ilyen cuccok és most vettem is egy párat, szerintem jól is állnak rajtam. Csak nem tudom, hogy vajon más emberek hogyan vélekednek erről, mi a véleményük, azért kérdezem itt :-)


2019. ápr. 9. 17:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#9: természetesen női ruháim is vannak! Sőt, eddig mind az volt, nem mertem a pasi ruhákat megvenni, szégyelltem, hogy nekem az tetszik. Vagyis cipőket már régebben is vettem, nőiből halál komolyan nem találtam kényelmeset (problémás a lábam ortopédiai szempontból).
2019. ápr. 9. 18:26
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Énszerintem, ha egy nő mondjuk kockás férfiingben, vagy egy laza férfipólóban jár-kel zavartalanul, az kölcsönöz neki egyfajta vagányságot, amit tudok értékelni. Inkább ilyen legyél, mint egy mindig csiricsáré csajos cuccokban flangáló, ájuldozó kisasszony :D Engem speciel a hideg kiráz az olyanoktól.
2019. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%

Volt egy barátnőm, aki rendszeresen vásárolt a férfi-részlegen, mert magas volt és ehhez képest nagyon vékony. Ha vett pl. egy női farmert és jó volt a derékbősége, túl rövid volt a lábszára, ha viszont olyat vett, ami elég hosszú volt a lábaihoz, az nagy volt rá :D Szóval volt, hogy férfi nadrágot vásárolt. Meg voltak férfi-részlegről vett pólói is, bár szerintem egy póló olyan uniszex dolog, nincs rajta semmi, ami arról árulkodna, hogy férfi vagy női, pl. a gombolása vagy bármi...Úgyhogy ha nem mondta volna, meg se mondtam volna, hogy azt eredetileg férfiaknak szánták..

De van egy másik lány ismerősöm is, aki nemrég vett egy új cipőt és pár nappal később megtaláltam a cipőjét az egyik cipőbolt férfi részlegén. De amúgy arról se mondtam volna meg, hogy férfi-cipő.

Szóval szerintem nyugodtan hordj olyan ruhákat, ami jól esik, manapság már azon se lepődik meg senki kb., ha egy fiú Én kicsi pónim mintájú pulcsiban vagy rózsaszín hajjal mászkál. Meg amúgy ha méretre jók rád a ruháid, szerintem senki se fogja megmondani, hogy nem női-részlegen vetted, hacsak nem jár valamelyik ismerősöd minden nap boltba és jegyzi meg az összes ruhadarab helyét a boltban.

2019. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok eleresztve anyagilag, ezek mind turkálóból való cuccok, de így legalább senki nem fog rátalálni semmilyen férfi részlegen! :D

Köszi minden eddigi választ, én felpontozok mindenkit :)))

2019. ápr. 9. 19:05
 15/16 anonim ***** válasza:
82%

Én irodában dolgozom, mégis gyakran viselek férfi ruhát is. De mindig úgy viselem, hogy igazából észre sem venni. Lássuk be a férfinak szánt ruhadarabok java részéről manapság nehéz eldönteni kinek is szánják valójában. :D

rövid ujjú inget javarészt férfi részlegen vásárolok. Mert azt legalább nem vágják ki köldökig, hogy mell felett egy darab gomb sincs. (Még)

Párom által megunt pólók között is válogatok néha. Lenyúltam már jó pár pulcsiját. :D

2019. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem gáz, ha jól áll, vagy nem feltűnő.
2019. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!