Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nárcisztikus embert mivel...

Egy nárcisztikus embert mivel lehet a legjobban megsérteni, felbosszantani?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Egy kollégám már épp elég kárt okozott nekem, ideje volna visszafizetnem a kölcsönt...
2019. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelem a kérdést én is.
2019. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azóta találtam ezt a kérdést, jó tippek érkeztek rá válaszul:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


De más ötleteket is szívesen fogadok!

2019. ápr. 9. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma beszéltünk hasonlóról pszichiátrián :D

A doki mesélte hogy egy nárcisztikus embert megcsalt majd elhagyott a párja és számára ez volt a legbántóbb élmény, hiszen ő saját magát tökéletesnek, mindenkinél feljebbvalónak tartja de mégis mást választanak helyette.

Ha ebből indulunk ki akkor azt kell vele éreztetni, hogy ő mégsem tökéletes mások jobbak nála, pl ha magát fényezi akkor közbe lehet szólni és megjegyezni hogy xy azért ebben jobb stb, vagy bizonyítani neki hogy valamiben ő nem jó stb.


Ez csak az én következtetésem de hátha segít, viszont azért nem szabad túl lőnni a dolgokon és lelki sérülést okozni nekik, hisz ők is csak emberek, ha komoly a dolog pedig szakemberhez kell irányítani.

2019. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha érti a szarkazmust,szarkasztikusan kell dícsérni.
2019. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mennyire nárci az illető, lehet hogy "csak" egoista. Felbosszantani talán azzal lehet, ha jelzed (és komolyan bizonyítod is) hogy egyenrangú vagy vele.De komoly csatákra kell számítani vele és ha van közönség akkor nehezen nyerhetsz. Ha megsérted, ugyanez, csak akkor a bosszúállás hátulról fog jönni.Ha valóban nárci az illető akkor, az ilyenekkel szembeni 1. számú szabály lép érvénybe: No kontakt. ( Ha te magad is egoista és vagy nárci vagy akkor el fogjátok kerülni egymást.
2019. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem figyelnek rá, nem értékelik a bűbájos megnyilvánulásait, ilyenekkel.
2019. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Levegőnek nézed (nekem bevált, rokon pasi az illető).
2019. ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!