Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az eddigi legaljasabb...

Mi volt az eddigi legaljasabb dolog, amit tettél másokkal?

Figyelt kérdés
Megbántad utólag, vagy úgy érzed, helyesen cselekedtél?
2019. ápr. 10. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Általánosban a legjobb barátnőm lopott egy osztálytársunktól, mert utálta őt, aztán összevesztünk és elmondtam a csajnak, akit meglopott, hogy mi is történt a cuccával.

Mondjuk utána ők kibékültek és az egész osztály szemében én voltam a szemét, mert ezt tettem a volt legjobb barátnőmmel...De amúgy soha nem bántam meg, azok után, amiket a volt barátnőm csinált velem, szerintem megérdemelte.

2019. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Clay Morrow ***** válasza:
81%
Anno kiskoromban, pár haverommal belepisiltünk egy biciklipalackba és visszatettük a helyére (mivel ottfelejtették, majd később visszajöttek érte), mi meg a tömbház sarkából lestük, ahogy a hugyunkat megisszák, majd körbeadják és összeráncolt arcokkal kezdtek köpködni :D
2019. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Én valamiért nem tudok lenni senkivel sem aljas, még azokkal sem akik bizony megérdemelnék. Talán a legnagyobb rossz amit tettem gyerekként az volt, hogy a barátnőmmel telefon betyárkodtunk.

pl: Felhívtunk egy Nagy Lajos nevezetű férfit, aki úgy szólt bele a telefonba, hogy Hallo itt Nagy lakás: Mi meg "akkor cserélje kisebbre

Vagy: Hallo Farkas? Igen: Én meg Piroska vagyok. Hol van a mamám?


szóval ilyen betyárkodást csináltunk.. De nekem már ez is kínos volt..

2019. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyermekkoromban csináltam olyan dolgokat, amire nem vagyok büszke. Például, amikor valakit csúfoltak én is csatlakoztam, de nem voltam az, aki magától elsőként csinálja. Egyszer bosszút álltam egy osztálytársamon, aki állandóan hazudozott rólam. Ezt is bánom, mert kár volt. Máshogy kezelném a dolgot. Esetleg mondtam olyat, amivel nagyon megbántottam a szüleimet.

Felnőttként nem tettem aljas dolgot senkivel. Azt vallom, hogy bánj úgy az emberekkel, ahogy elvárod, hogy veled bánjanak. Persze biztos hibáztam vagy akaratlanul is megbánthattam valakit, de direkt nem voltam gonosz senkivel. Nem csaltam meg soha senkit.

2019. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megszüledtem. Igen, megbántam. Ha visszacsinálhatnám, megtenném.


Saját örömömre házasodtam és nem vettem figyelembe, hogy kilátástalan az életem és szegénységbe szültem gyereket. Megbántam. Nehéz úgy a gyerek szemébe nézni, hogy nincs pénz orvosságra, meg kajára.

2019. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%
Egyszer felpontoztam egy hasznos és őszinte választ gyakorin. Azóta már megbántam. Mindenkit lepontozok, hogy be tudjak illeszkedni az oldal közösségi morális szintjébe.
2019. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!