Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem tetszenek az Insta...

Ha nem tetszenek az Insta lányok, irigy vagyok?

Figyelt kérdés

A napokban megláttam egy ismerősöm Insta profilját, sok ezer követő, tökéletes fotók, de tipikus Insta-lány kinézet, és a képek nagy része az alakjának, pontosabban a melleinek (mondjuk valóban látványosra sikerültek) vannak szentelve.

Látom, hogy mennyire hibátlanok ezek a lányok, milyen népszerűek, milyen szépek, mégse érzek semmilyen késztetést, hogy akkor én is elkezdjek ilyen szinteken foglalkozni a szépségápolással ill a külsőmmel egészében.


Ez azt jelenti, hogy irigy vagyok?


2019. ápr. 10. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Kívül szép az alma, de belül milyen?

Vegyszerezett, génmanipulált, tömeggyártott ízetlen szar :) érted?

2019. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Valamelyik nap pont ezen gondolkoztam, velem szemben ült tömegközlekedésen egy insta lány szerűség, minden tökéletesre megcsinálva, viszont olyan merev undorral nézett rám, meg a mellettem ülő ducibb nőre, hogy teljesen elrondította. Elfoglalta a kettes ülést a kis reklámtáskáival, pedig tömve volt a jármű. Telefonálni kezdett, közben folyamatosan ezeket a túljátszottan nőiesnek tartott mozdulatokat, mimikát csinálta, látványosan sepregette ránk a nadrágjáról a nem létező pihéket, dobálta a haját. Ránézett a kezemre, ami festékes volt még, mert festettem, aztán bámulgatni kezdte a műkörmét jó hosszan és forgatta a kezét úgy nézte fontoskodva, hogy na csak nem kapta el a festék járványt.

Kibontott valami üdítőt a mozgó járművön, amin enyhén ráspriccelt a ducibb nőre, de le sem szarta, csak nőcisen telefonált tovább. Áthallottam a fülesen, hogy mondja "az is csak féltékeny rám". Tuti azt gondolta, hogy irigy vagyok rá, azért nézek mogorván. Nem azért, mert tuskó volt végig.


Persze, hát mi köznépek mind irigyek, féltékenyek vagyunk,

nem is maga ez a p-csaság irritál...

2019. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Én egyenesen undorodom tőlük. A műanyag meg még tüzelni se jó. Inkább egyedül halok meg, minthogy bármi közöm legyen ezekhez a viasszobrokhoz.
2019. ápr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!