Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírom el magam, ha...

Miért sírom el magam, ha valaki kedves hozzám?

Figyelt kérdés

30 éves felnőtt nő vagyok, komoly szakmában dolgozom, egy emberileg elképesztően szuper munkahelyen, esküvőre készülünk a párommal. Az életem most kezd egyenesbe jönni egy nagyon nehéz gyermekkor-fiatal kor, és a testvérem és édesanyám pár évvel ezelőtti tragikus elvesztése után.


Erre ilyenek történnek, hogy fogorvoshoz mentem, nagyon izgultam előtte, de egy tündéri doktornőhöz kerültem és egy szintén kedves asszisztenshez. Mikor kiléptem a rendelőből, a semmiből rám tört a zokogás.

Tegnap a főnököm írt egy kedves, bíztató SMS-t és ettől is potyogni kezdtek a könnyeim.


Pont most fogok megbolondulni, amikor már minden kezd jobbra fordulni?


2019. ápr. 11. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Magad magyaráztad el hogy miért. Mert szeretteidet vesztetted el, érzékenyebb lettél - mint sokan akik ezen átmennek, és ha történik valami kis jó, már arra így kicsordulsz...


NemÉrtem egyébként, hogy ez miért bolondság hogy érzelmesebb lettél a tragédia által. Én ennek örültem… Ugyanis 10 év távlatában illetve négy év majd kettő év távlatában azt látom, hogy sokkal(!!!) jobb ember lettem tőle, mint aki előtte voltam...

2019. ápr. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehet hogy terhes vagy??
2019. ápr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Manapság ritka, ha ilyen etikus viselkedést tanúsìtanak veled szemben.
2019. ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
talán, mert érzel egy kis megkönnyebbülést, és kijön valami ilyenkor
2019. ápr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztosan szeret a párod?
2019. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kevésszer találkozol ezzel az érzelmi álapottal, akkor könnyen meghat.
2019. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nem vagyok terhes és szeret a párom is :)


Valóban megváltoztattak a tragédiák, de eddig mégsem sírtam ilyenek miatt. Talán mégsem léptem még tovább.


A többi válasz is hasznos volt, köszi.

2019. ápr. 12. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!