Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy félreértés miatt rettenete...

Egy félreértés miatt rettenetesen összevesztem egy nekem kedves lánnyal, azóta nem szól hozzám és levegőnek néz pedig neten (elvileg) tisztáztuk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel még egyetem kezdetekor ismerkedtem meg, aranyos meg jó fej meg minden, nem beszéltünk sokszor de jól kijöttünk nagy átlagban meg elég kedves volt nekem. Valami nyamvadt pletykás "szavahihető" egyén (nem tudom ki) elvileg azt mondta neki hogy én a háta mögött hordtam el mindennek holott ilyen nyilván nem történt (se okom nem lenne rá, se nem vagyok olyan ember, meg egyébként sem) amire egy rettentő dühös letolást kaptam tőle, már már fenyegetően, számonkérően, és nagyon keményen, borzasztó rosszul esett. Próbáltam tisztázni, és Facebookon úgy tűnt meg is bocsájt de aztán élőben azóta sose köszönt, nem jött oda, félrenéz stb. Ez már több mint egy hónapja, nagyon szomorú vagyok, nem akartam őt elveszteni és amúgy is tőlem függetlenül történt. Mit tudnék tenni ilyenkor? Köszi a segítséget előre is.
2016. ápr. 17. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Minek kell neked egyáltalán bármiféle kapcsolatra (barátság vagy bármire is) egy olyan személy, akit egy ilyen labilis információforrással manipulálni lehet s ellened fordítani?

Nem értem. Ha sikerülne bármit is kialakítani vele, nem sokáig maradna meg.

2016. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem ha tepersz, akkor sem lesz jobb, az ilyenek úgy át tudnak menni hp-be, hogy ember fia nem téríti meg őket.
2016. ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!