Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen ijesztően élem át...

Miért ilyen ijesztően élem át ha nem beszélek senkivel?

Figyelt kérdés
Egyfolytában olyan érzésem van,hogy ha nem beszélek senkivel akkor mindennek vége és nincs értelme semminek. Valahogy úgy kell elképzelni,mint ha rémülten enyhén szólva is sápadni kezdesz ha nincs szociális megnyilvánulásod. Egyszerűen kényszeresen megakarok osztani mindent másokkal. ... ha egy nap nem chateltem minőségi beszélgetést senkivel aznap tuti egyfolytában arra fogok gondolni mekkora luzer vagyok aki annyira értéktelen, hogy senkivel nem tud megosztani semmit ... N
2019. ápr. 11. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Biztos félsz a magánytól, vagy hogy "történnie kell valaminek nehogy elfelejtesenek az emberek" vagy valami hasonló.
2019. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Lehet te ebben találod a boldogságot
2019. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a durva ,hogy az utóbbi időben lettem ilyen. Egészen idáig nem voltak ilyen jeleim mert nem hiányzott, de ma már veszedtül vágyok a minőségi beszélgetéstésekre.
2019. ápr. 11. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
A chatelés nem beszélgetés. Hanem egy pótcselekvés a valódi emberi kapcsolatok helyett. Valójában annak a hiányát érzed. Ez ennek a korszaknak a népbetegsége, az elidegenedés, te ezt érzed. És cseteléssel próbálod helyettesíteni azt aminek a hiányát érzed. Még inkább hiányzik, ha már ez a pótcselekvés se megy.
2019. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen időszakom mikor minden összeomlott és úgymond "egyedül" maradtam. Féltem nagyon magamban lenni úgy éreztem hogy most kész engem senki nem szeret nincs kivel beszélni..stb aztán ahogy egyre jobban megismertem magamat (mivel az életem során soha nem voltam egyedül önmagammal, nem is foglalkoztam magammal hogy nekem mi a jó, ki vagyok én..stb) így aztán az egyedüllétet előnnyé formáltam, hogy megismerjem magam, magammal foglalkozzak az igényeimmel...stb Szóval normális dolog nem kell megijedned, de ne félj magadtól sosem. :) 21/F
2019. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!