Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mobilszolgáltatói számlázásn...

A mobilszolgáltatói számlázásnál - most leginkább IPhone-ról beszélek, de nem tudom másoknak is van e ilyen - hogy működnek a dolgok?

Figyelt kérdés
Szeretnék online vásárolni, úgy értem alkalmazásokat, de még nincs bankkártyám így ezt egy jó lehetőségnek találtam. Viszont azt nem tudom hogyan működik. Később ki kell fizetnem valahol? Postán? Vagy pedig simán leveszi az eleve feltöltött pénzt a telefonomról? Az utóbbinak jobban örülnék természetesen:) Eltudnátok nekem magyarázni?

2019. ápr. 1. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Apple Store-ból?

Itt leírja:

[link]

2019. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azta köszönöm a gyors választ!:D De ezt igazából eddig én is tudtam, én arra lennék kíváncsi hogy amennyi pénzért én vásárolok ott, azt a pénzt hogy fizetem be. Ilyenkor a szolgáltató leveszi a feltöltött pénzt a telefonomról? Tehát hogy pl feltöltöttem telefonálásra 5000ft-ot, és abból veszi le az alkalmazás árának összegét. Remélem érted mire gondolok:)
2019. ápr. 1. 15:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Feltöltöttem a telefonomra 5000ft-t, és 3000ft-ba kerül az alkalmazás akkor azután 2000ft-om marad a telfonon. Így talán jobban eltudom magyarázni.
2019. ápr. 1. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, simán leveszi :)
2019. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy utoljára irtad
2019. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja oké akkor jó:) köszönöm a válaszokat:D
2019. ápr. 1. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!