Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék boldog ember?

Hogyan lehetnék boldog ember?

Figyelt kérdés

Sajnos évek óta depressziós boldogtalan ember vagyok.

Nem igazán lelkesedek semmiért, mindig csak a rosszat látom, azt ami nincs, azt hogy másnak mennyivel jobb. Csak ezeket tudom észre venni. Valakinek sikerült ilyenből kigyógyulni? Vagy csak a pszichológus segíthet?


2019. ápr. 13. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült. Csak azt kell tudatosítani magadban, hogy mindent 2 nézőpontból lehet nézni, és te döntheted el, honnan nézed.

Másnak mennyivel jobb... És mi a helyzet azokkal, akik pl tolószékben ülnek, és még megfordulni sem tudnak egyedül egy ágyban? Nekik is jobb? Vagy azoknak, akik Afrikában születtek, és nincs mit enniük, inniuk? Vagy akik háborús övezetben élnek, és megölték a családjukat?

Lehet nézni a Youtube-n messzi országban élők mindennapjairól videókat. Sokszor érdekes látni, hogy a miénknél sokkal rosszabb körülmények között is milyen boldogok emberek, teljes pénztelenségben is. Nekem ezek a videók gondolatébresztők voltak, azóta sok dolgot másként látok. :)

2019. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!