Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem vagyok okos és még...

Ha nem vagyok okos és még dolgozni is utàlok akkor mi csinàljak magamal?

Figyelt kérdés
Mindig is egy nagyon szr tanulo voltam. Felfogasom is szr volt mindig is. Szinte mindig belém allt valami tanàr és alàzott hogy milyen hülye vagyok. Nem is lett semmi normalis iskolàm. Viszont dolgozni is ugy utalok. Minden bajom lesz tole. Mar attol rosszul vagyok hogy nezem az allasokat. Fizikai munkaval de foleg a gyari munkaval lehet engem kikergetni a vilagbol. Lusta vagyok es nem vagyok valami eros se. Hirtelen ero az van bennem de hosszutavon elfaradok mint a szar. De valamit akarok csinalni magamal. Nem akarom hogy eltartanak. Mit tegyek?? Ongyilkossag?? F

2019. ápr. 13. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Rendőrség, katonaság, biztonsági őrség, parkolási ellenőrzés, sofőr, tanár, prosti,...
2019. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Kötelet kötni tudsz vagy kössek neked egyet?


De komolyan. Most vagy legyél úrrá önmagadon és igenis vállald el azt a munkát, amit tudsz a végzettségeddel és képességeiddel, vagy viszlát. Mert ebben a világban az ingyenélést nehéz összehozni egyedül, pláne férfiként. Nőként még eltartott lehetnél, vagy prosti. Férfiként még mondjuk lehetsz strici is ha van elég erőd, meg végül is az alvilágban is elkél egy-két feláldozható arc, szóval...

De semmiképp se a langyos pisában ülve picsogj mert az aztán se előrébb nem visz, de még szánalmas is leszel tőle, meg magad alatt is vágod a fát ezzel.


Kelj fel és rázd meg magad, vagy szólj és kötök neked szép csomót arra a kötélre.

2019. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Lemész az örök napsütötte pálmafás trópusi paradicsomba és az ott élő bennszülött lányokkal halat fogtok a tengerből.

Vagy idehaza kipróbálod a tanyasi életet. Bár az is munka, viszont nem lehet összehasonlítani a gyári munkával mert magadat látod el a természetben. Nem vészes például kapirgáló tyúkok tojásából vagy húsából élni. Például én is úgy vagyok hogy gyárban utálok lenni, de egy tanyán mindig otthon érzem magam ha a természettel élhetek szimbiózisban. Az nekem az élet temploma.

2019. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Mintha én írtam volna. Semmi motivávióm. Én dolgozok 10-12 órát apropénzért, a másik meg ellop több száz milliárdot. Akkor @assza meg a qurva isten ez az egészet. Néplázadás kéne komám
2019. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg lustáknak való szakma van, pl a biztonsági őr, vagy uszodában életmentő... Ezek csak ülnek, és néznek - szerintem erre te is képes lennél. :) Vagy pl a buszvezető sem töri össze magát, egész nap csak vezetget... Persze sokat nem lehet ilyen szakmával keresni, de hát az is valami, hogy a semmiért fizetnek. Vagy kezdj el ügyeskedni, pl add ki a lakásod pár órára a szexelni akaró pároknak... :) Millió és egy ember él seftelésből...
2019. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Politikusnak mégy, előbb aktivistaként, aztán már keményebben...
2019. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Istenem de szánalmas... Húzzatok el a hasonszőrű kommentelővel dolgozni, este pedig tanulni, hogy ne kelljen örökké szar munkát végezni. Mennyire utálom az ilyen lusta fos embereket akik csak rinyálni tudnak de minden büdös nekik...
2019. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elég baj ha se tanulni, se dolgozni nem akarsz. Akkor mit vársz az élettől? Gondolom nem próbáltál ki még minden munkát, nem tudhatod, mi tetszik meg. A katonaság tényleg nem rossz ötlet.
2019. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A buszvezetős válaszolónak üzenem, h tévhitben él. A haverom bkv-nál buszos, megkapja hányas járat és onnantól kezdve odamegy, ahova akar. Tegnap elött egy vénasszony navigálta... Képzelheted. Szoval nem egyszerü!
2019. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na meg sofőrként bazi nagy a felelősség az ember vállán, több száz ember épségéért felel, az utakon sok a vadbarom, úgyhogy kb amíg úton van 110%-ban kell koncentrálnia, ráadásul rém unalmas ugyanazon az útszakaszon naponta többször átmenni, tehát még nehezebb a koncentrációt fenntartani. De ja, ez is csak egy mindenkinek való és egyszerű munka.

(Pont emiatt a felfogás és az emberhiány miatt lettek mostanság olyan sofőrök, akiknél egyenesen halálfélelmem van a buszon - agresszívan vezet, padlógáz-satufék, üvöltözik, leszáll gyrost venni és fél kézzel vagy kettővel zabál, miközben a busz átmegy a szemközti sávba - ez nem egyszer fordult már elő ennél a sofőrnél és még mindig nem rúgták ki)

2019. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!