Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a fiú barátai...

Mit csináljak ha a fiú barátaim nem értik meg hogy lány létemre sokkal okosabb és inteligensebbek vagyok mint ők?

Figyelt kérdés
és nem csak érzelmileg hanem mentálisan is a férfiak felett állok jóval szerintem (De ezt egyébként anyukám is megmondta már nagyon régen és apa szerint is...)

2016. júl. 27. 22:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
elnézést az elírásért nem vagyok magyar származású..
2016. júl. 27. 22:10
 2/14 eznemlényeges ***** válasza:
100%

Sok mindenki xD Sok mindenki okosabbnak gondolja magát, de ha tényleg oko xD okosabb vagy mint az átlag, akkor gratulálok :D csak nehogy elrettents valakit vele xD

én meg jóval xD hülyébb vagyok az átlagnál :DD

2016. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Miért kéne megérteniük?

Hidd el ez is bizonyítja, hogy nem okosabbak mint te, hogy nem bírják elfogadni, hogy egy lány lehet okosabb nálunk, annak ellenére, hogy egy rakat eset bizonyítja ezt.. Ez a férfi ego. A férfiak úgy lettek kondicionálva, hogy ők a jobbik, az erősebbik nem. Majd ha érnek belátják (jobb esetben), hogy ez nem biztos, hogy így van.

Nem lehet vele mit kezdeni.


egyébként engem is zavart ez a jelenség az egyik fiú barátomnál, de hülyeség ezen idegeskedni, majd rájönnek. Attól a te intelligenciád nem csorbul. :)

2016. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Mennyi idős vagy? 12-13?

Hidd el mindenki saját magát okosabbnak hiszi az emberek nagy részénél.

2016. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Intelligens és okos, 100%osan ugyan azt jelenti.

Érzelmileg nem lehet okosabbnak lenni. Okosság gondolkodási készséget jelent.

Ne általánosíts. Kétlem, nálam okosabb lennél és én is "férfiak" halmazba tartozok.

Lehet, de lemérhetem ha szeretnéd.

Mit? Ne akard megértetni velük.

2016. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Más férfiaknál okosabbnak lenni, és más okosabbnak lenni valakinél. Az első soha nem létezik. Ahogy egy férfi nagy valószínűleg nem lehet okosabb minden nőnél, egy nő se lehet okosabb minden férfinál. Kivéve, ha mondjuk rekorder.

Más kérdés, hogy ha olyan barátaid vannak, akiknél te okosabb vagy, az miért jó neked. Mármint, ha olyannyira nem intellektuális partnerek, hogy ez problémát jelent, amiről anyukád/apukád is megkérdezed, akkor miért nem barátkozol olyan emberekkel, akik veled azonos szinten állnak? És miért kellene egy barátnak úgy hozzád állnia, hogy el kell fogadnia, hogy te érettebb és okosabb vagy nála? Ez megalázó. Szerintem egy barátság inkább arról kellene szólnia, hogy kölcsönösen jelentetek egymásnak valamit, és nem méregetitek, hogy ki a szebb, jobb, okosabb.

Ha pedig a fiú barátaid azt mondják, hogy ők az okosabbak nálad, mert lány vagy;

1. poénkodnak vele, és iróniából mondják

2. tuskók, és lásd feljebb.


De nem állsz semmivel sem a férfiak fölött, ezt azért így ne mondogasd. Legalábbis én abban hiszek, hogy egy hárommilliárdos csoportot ne fitymáljunk már le élből, és hogy különben is mindenki egyenlő.


18/L

2016. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Három kérdéssel letesztelem, mennyire vagy intelligens... ;)
2016. júl. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukád mondta, akkor biztos úgy van...
2016. júl. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Háborogj a feminfon.

Nem létezik ilyen, az intelligencia nem nemfüggő :D

2016. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem olyan barátaim lennének akik feszt azt bizonygatják, hogy mennyivel okosabbak, akkor már nem lennének, csodálom hogy ezek a srácok ezt elviselik :D egyébként az igazán okos ember nem hiszi azt, hogy bárki "felett áll", főleg nem az alapján hogy ismer néhány tényleg hülyét akik lehet hogy nem a legokosabbak.
2016. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!