Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben kell jó legyek ahhoz,...

Miben kell jó legyek ahhoz, hogy légiutas kísérő lehessek?

Figyelt kérdés

Olvastam néhány általános követelményt, de azok annyira sablonosan hangzanak, hogy nem is tudom.

Biztos van valami tulajdonság, vagy vannak olyanok amiket néznek az interjún s az alapján döntenek.

Férfi vagyok ha az számít valamit.



2019. ápr. 14. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Akartam írni, hogy jól álljon rajtad a miniszoknya, de írod férfi vagy... :)


Hát nyelvet beszélj minél többet, minél jobban.Szorgos, segítőkész típus legyél, és olyan, aki szeret emberekkel foglalkozni, nem morcos és visszahúzódó, hanem mindig mosolygós, kedves és nem fél hozzászólni idegenekhez...

2019. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

A nyelv a kemény ugy remlik. Két szakmai felsofoku plusz nem mindegy a suli sem szoval csak belsősöket vesznek fel.


Asszem olyan mint a bank. Hiaba van penzugyi diplomam stb csak azokat veszik fel akik x suliba jartak es ott gyakorlatoztak naluk.

2019. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Es valahol amax èletkor 21, de 30-35 már határ amugy is. Szoval nem onnan mesz nyugdijba

De ott a google

2019. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kedvesség, mosolygás miben áll? Bárkihez is szólok mosolyognom kell mint nyúl a vadalmára?
2019. ápr. 17. 14:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Az angolon és magyaron kívül még beszélek egy nyelvet. Iskola meg felsőfokú végzettség nem szükséges hozzá úgy olvastam.
2019. ápr. 17. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Rokonom kétnyelvű gimnázium után, kiváló angollal, jelentkezett egy külföldi légitársaság utaskísérőjének. Meghirdetett állás volt beiskolázással.

Fél évig tartott a kiképzésük, angol nyelven, elszállásolással külföldön. Ő volt egyedül magyar, a többiek Európa minden országából. Azóta több -mint öt éve- ebben dolgozik.

2019. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!