Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kellene, elkezdenem?...

Hogyan kellene, elkezdenem? Nagyon érdekel a Légiutas-kísérő, mint munka, szak, nem tudom hogy nevezzem? 21/F

Figyelt kérdés

Hello , Van érettségim , egy olyan közepes szinten mindennel annyit ér kb., angolomat , elrontottam , csak 4-es lett , a próba érettségim 95%-os lett , és másfél óra alatt végeztem az érettségivel , míg a többiek 4 órát voltak bent , egyszóval elkapkodtam , és kijöttem , szóbelin fentebb híztam oklevelet kaptam a beszédem miatt. Németországban élek , és már csak írni tudok angolul , sajnos ha elkezdek beszélni angolul németre váltok , de ez korrigálható.

Úszni tökéletesen tudok , kb 190 cm lehetek pontosan nem tudom , Nincs meg a középfokum angolból csak az érettségi , semmi tetkó, piercingem nincs, se anya jegyem,a fogsorom annyi hogy az egyik felső középső metszőfogam gyökér kezelt ez által , nem látszik csak ha mosolygok , egyszerűen átlátszó , szürkés , ennyi , alsó fogsoromból szintén középütt az egyik fogamat kiskoromba megütöttem , és ezáltal kicsit ferde , de nem látszik ha nem húzom le az ajkaimat, van egy haverom aki 8 év után vette észre.

Németet , úgy beszélem , ahogy megtanultam itt kint 2 éve , folyékonyan beszélek , de kevés a szókincsem , helytelenül beszélek(grammatika) de megértik , már ügyet is intézek stb , mindent eltudok mert körbe tudom írni az adott dolgot.(tánha ez jó pont vagy nem tudom).A bal szemem nagyon rossz 4-5 diopriás , míg a jobb az 1-2 , de nem használok szemöveget se lencsét , ezt lehet el kellene kezdenem.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Apropó , gondolom , hogy csak olyanokat vesznek fel akik jól is néznek ki , nem tartom magam jó pasinak , de a családom non stop ezt hajtogatja , ha netán valaki úgy dolgozik mint stewardess , esetleg steward , annak szívesen küldök egy facebook linket , esetleg mondana rá valamit , hogy elérném azt a szintet vagy zacskóval tudnék csak dolgozni


A kérdés , hogy hol melyik oldalt kell nézni , vagy tanfolyam stb , nem tudom hol kezdjem. Köszönöm a segítséget előre!



#steward #stewardess #kísérő #Legiutas-kísérő
2018. júl. 2. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán lehetsz, ha felfejleszted a nyelvtudásod megfelelő szintre.

A külsőségeket illetően rendben vagy. Múltkor láttam egy fiú légiutas-kísérőt, nagyon-nagyon ragyás volt az arca. Nem pattanás, mert ezt is szokták egyesek ragyának hívni, hanem himlőhelyes volt az arca. De valami borzasztó mértékben. Az egész arca. Mégis lehetett belőle steward.

2018. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2018. júl. 2. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit az első belinkelt, az Europe Crew Academy egy nagy sz*r! Hatalmas pénzlehúzás és semmit sem ér! Hazudoznak össze-vissza és semmit nem kapsz érte. Mindent megígérnek, de a fele sem igaz. Oda jártam, elvégeztem azt a sulit, tényleg SEMMIT sem ér.

Meg kell nézni, hogy az általad választott légitársaság mikor tart felvételit. A felvételi több körös: van egy bemutatkozás, csoportos feladat, szituációs feladat és egy final interview.

Én most már légiutas-kísérőként dolgozok. A rossz hírem az az, hogy ha 4-5ös a diopriád, akkor az orvosin el fogsz bukni, mert -4 és +4 között lehet.

Írj nyugodtan privátban.

2018. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!